2737
2739
سلام؛مامانا لطفأ عکس آتلیه نی نی هارو با ذکر نام آتلیه و تاریخ عکس و آدرس و شماره اینجا بذارین تا هم یه تاپیک پر از

عکس فرشته ها باشه و هم مامانایی که میخوان برن آتلیه دیگه تو این ترافیک دنبال طرح مورد پسندشون نگردن؛

و البته از هر شهری بودین مهم نیست فقط شهر رو هم ذکر کنید .

ممنون

نام آتلیه
شهر
قیمت
تاریخ
سن نی نی
آدرس یا شماره آتلیه
زندگی چون گل سرخ است......پر از عطر... پر از خار... پر از برگ لطیف...یادمان باشد اگر گل چیدیم........عطر و برگ و گل و خار همه همسایه دیوار به دیوار همند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلام hodeys جون

اگه میشه چند تاشو اینجا بذار

ممنون
زندگی چون گل سرخ است......پر از عطر... پر از خار... پر از برگ لطیف...یادمان باشد اگر گل چیدیم........عطر و برگ و گل و خار همه همسایه دیوار به دیوار همند
عزیزم آپ نمیخواد؛رو عکس تو وبلاگ کلیک راست کن لینک لوکیشن رو بزن؛بعد ایمیج لینک رو اینجا کپی کن؛آخه میخوایم عکس باشه دیگه؛اگه همه بیان بگن تو وبلاگه اینجا هیچی عکس نیست بعدأ
اینم عکسای پسری من در 6 ماهگیش
اینارو یه عکاسی که یه آقا پسره دانشجو هستش گرفته آتلیه خصوصی نداره میاد خونه
من تهرانم
اونم دانشجوی اصفهانه یعنی هم می تونه تهران بیاد هر جا که بگین هم اصفهان کاراش خیلی خوبه

آپلود عکس کوچولوهای فارسی

سفارش انواع کیک و کاپ کیک و پاپز کیک و کوکی و..... (روشان کیک) کانال @roshancake اینستا roshancake http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1423576&T=%D8%B9%DA%A9%D8%B3%D8%A7%DB%8C_%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%85_&postID=55039744
2706