2737
2739
عنوان

دندانپزشک خوب و منصف پاسداران

3321 بازدید | 12 پست

لطفا یه دندانپزشک خوب و منصف در پاسداران بهم معرفی میکنید ممنون میشم 

هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کارتون چی هست؟

احساس میکنم زیره روکش دندونم ریشش عفونت کرده

هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
2728

ممنون ترجیح میدم خوده پاسداران باشه که اگه چندباربخوام برم سختم نباشه از طرفی هم دکتر مطمئن میخوام که الکی هزینه نتراشه و منصف باشه

دانشگاه آزاد تو پاسدارانه.یه کلینیک ویژه داره تو خوده دانشگاه که اساتید که همشون متخصصن اونجا کار میکنن که از بهترین دندانپزشکای تهرانن.قیمتشم مثل بیرونه ولی کارش عالیه

اگرم میخوایید کارتون با پول کمی انجام بشه توسط دانشجو ها ولی زیر نظر استاد میتونید مراجعه کنید

2740

من یه دکتر دندانپزشک خیلی خوب میشناسم تو پاسداران 

مطبشون دقیقا روبروی برج سفید - نبش بوستان پنجمه . من خودم برای لمینت دندونام رفتم مطبشون خیلی مطب تمیز و بهداشتی بود. خود آقای دکترم خیلی خوش برخورد منشی شون بسیار مودب؛ کارشونم که بی نهایت تمیز و با دقت بود.  واقعا لذت بردم
آقای دکتر امیر مقدادی 

02122598369 - 02122543934
۰۹۳۸۰۲۶۵۴۳۹

عزیزم دکتر امیر مقدادی که گفتین هزینه هاشون به چه صورته؟

من میخوام یه دندونپزشک خوبی باشن که منصف باشن 

من تصمیم گرفتم برم مطبشون فقط میشه لطف کنی سوال منو جواب بدی ؟

عزیزم دکتر امیر مقدادی که گفتین هزینه هاشون به چه صورته؟ من میخوام یه دندونپزشک خوبی باشن که منصف ...

اگه به منم بگید دکتر امیر مقدادی خوب هستن ممنون میشم   

من میخوام دندون عقل جراحی کنم میترسم نمیدونم کدوم دکتر برم خوب باشه و مشکلی برام پیش نیاد و زیاد هم درد نکشم

چون تا حالا هر جاا رفتم عین جلاد بودن و کلی از دندون پزشکی میترسم