2733
2734
موهای بلن و فری دارم با چه روغنی موهامو خوش حالت نگه دارم که خیلی هم چرب نشون نده و کلافم نکنه؟؟
از روغنه جوجوبا استفاده کردید؟اون چطوره؟
بخند و بگو به کدامین دلقک بیشتر می خندی تا نقاب او را به چهره زنم و بخندانمت.......ای اندوه همیشگی من

من هم موهام خیلی بلنده و فر
وقتی میری حمام موهات رو با حوله خوشک کن یعنی ابش رو بگیر
بعد موس بزن
با سشوار قسمت فر اون که سرش بزرگه از پایین موت بزار داخلش تا بالا با باد خشک کن
وقتی تموم شد خودت از موهات لذت میبری
چه برسه به دیگران
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

موس موهامو خشک میکنه و احساس راحتی باهاش ندارمپ
فائزه جون روغن نارگیل خیلی چرب نمیکنه؟
بخند و بگو به کدامین دلقک بیشتر می خندی تا نقاب او را به چهره زنم و بخندانمت.......ای اندوه همیشگی من

2728
بچه ها من موهام فر نیستن، حالت دارن یکم. بعضی وقتا موس میزنم که زیاد خوب در نمیاد. با این سر سشوار موهای منم حالت میگیرن؟ یا فقط واسه کساییه که موهاشون فره؟
Live for ourselves not for showing that to others
2740
اووووووووووه
من اینو بیشتر از 15 ساله که دارم
من فره موهام خیلی قشنگه فقط کدره و وزی باید یه چیزی بزنم تا جلوه بده بهش فقط نمیدونم اون چیه

اره ارشیدا خیلی قشنگ فر میکنه ضرر نمیکنی حتما بگیر
ولی من احتیاجی بهش ندارم

2706