2737
2734
سلام منم الان هفته 20 هستم هفته پیبش رفتم دستشویی ودیدیم داره خونریزی میکنم خدا میدونه چه حالی شدم وچه کار کردم الانم استراحت مطلقم
ترخدا به حق اینم شبهای عزیز برام دعا کنید
بارداری منم به خوبی به پایان برسه وبچمو ببینم
آرش مامان به حق این شبهای عزیز که نی نی به سلامتی به دنیا میاد ...حالا که استراحت مطلقی یه تسبیح دستت بگیر فقط صلوات بفرست....زیارت عاشورا بخون ........
از تمام دلتنگی ها از اشکها و شکایتها که بگذریم باید اعتراف کنم .....کیارشم و شوهرم که میخندند .........خوشبختم...............
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
آرش مامان عزیزم خونریزیی بوده یا لکه؟ این خیلی مهمه در ضمن داری میگی هفته پیش حتما با دکترت مشورت کن
خدایا جایی بهتر از بهشت سراغ داری برای زیر پای مادرم میخواهم
2740
خانمی حتما اگر قابل باشم برات دعا می کنم
انشالله که به سلامتی دنیا میاد نذر امام حسین کن خانمی
حتما استراحت مطلق کن حتی اگه امکانش هست از لگن برات استفاده بشه خیلی خیلی موثره

مارو از حالت بی خبر نزار گلم
آنوشای نازم 19/11/91 با اومدنش زندگیمون و شیرین تر کرد
عزیزم به نظر من تا میتونی فکرای خوب کن به اون لحظه فکر کن که نی نی ات میاد بغلت به بوسیدنش و بوئیدنش فکر کن اصلا فکرای منفی نکن اینا برات خیلی ضرر داره
شاید نذر کردن جواب بده من تا حالا امتحان نکردم من همه چیزو به خود خدا میگم و میگم من تو این دنیا هیچ کار بدی نکردم و تا جائیکه تونستم به بنده هات خدمت کردم پس نباید منو نا امید کنی هیچ وقت هم نا امیدم نکرده..........................خدا خیییللللییییی مهربون و بزرگه محاله دست رد بزنه بهت
فکررررررااااایییییی قشنگ یادت نره..................ایشالا که 20 هفته دیگه نی نی گلت رو به آغوش میگیری
2706