2733
2739
عزیزم شاید چشمش سرما خورده با چایی بشور خوبه با شیر خودتم بشوری خوبه با هردو اینکار رو بکن زود خوب میشه
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
من بچه ی جاریم اینجوری شده بود مامانش گفته بود با اینا بشور شست خوب شد قدیمیا خوب میدونن چیکار باید کرد
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم چند وقتشه؟
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
2738
پسرمنم فردای تولدش چشماش قی میکرد یه قطره ویه پماددکترداروخانه داد 5-6روز استفاده کردیم خوب شد..
چه ربطی به رنگ کردن داره!!!!!
من شنیدم بخاطر الودگی دست یا بیمارستانه
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
اسم قطرش ...باکتی ماید... بود
پمادشم تتراسایکلین
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
2706