2737
2734
عنوان

چرا دکترهای زنان اینطوری شدن؟

4267 بازدید | 57 پست
سلام همه شون بی مسوولیت و بیخیالن من سابقه زایمان زودرس داشتم . برای بارداری دوم تو هفته ده لکه بینی داشتم خیلی هول کردم هرچقدر با دکترم تماس گرفتم جواب تلفن رو نداد تا رفتم تو خود بیمارستان خانوم رو ملاقات کردم . هرچی هم به منشیه میگفتم توروخذا وصل کن میگفت به خذا من وصل میکنم گوشی رو برنمیداره.به دکترم گفتم با این اوضاع اگه خدای نکرده دوباره اتفاقی بیفته چه طور به شما دسترسی پیدا کنم گفت نگران نباش زود بیا بیمارستلن با من تماس میگیرن من سریع میام .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هرچقدر از خود بیمارستان تماس گرفتن خانم جواب نداد آخه تو مسافرت بود تا ساعت یازده شب داشتم از درد میمردم آخرش گفتم به جهنم میزنم آمپولها رو ولی واگذارشون به خدا هیلی پست فطرت هستن
2731
به خدا کم آوردم یعنی یه آدم حسابی تو اینها پیدا نمیشه؟ هر بار که باید دوساعت معطل بشم تا برم برای چکاپ اینم از رسیدگیشون تازه تو بیمارستان نیکان و خانم دکتر سیده افسر شرفی خیر سرم گفتم مومنه با مسوولیته لابد
2740
آخه اون بیچاره ها هم بخوان جواب بدن که ٢٤ ساعت باید در حال جواب دادن باشن، اورژانس که میری لازم باشه زنگ میزنن بهش، منم خیلی میرفتم اورژانس،از بیمارستان بش زنگ میزدن سریع برمیداشت.سر کوچکترین چیزیم از بیمارستان بش زنگ میزدن و جواب میداد سریع.اینکه از بیمارستان بش زنگ زدن و جواب نداده خیلیه!
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969
بیشتر دکتر زنان پولکی شدن، من چند تا متخصص عوض کردم یا سرشون شلوغ بود و چند تا چند تا داخل اتاق میفرستادن ادم یادش میرفت سوال کنه یا بیخیال بودن و مهارت کافی نداشتم ، اخر سر یه ماما پیدا کردم ارزش داره به 10تا متخصص، همین دقیقه و صبور و مهربون!!! اطلاعات و تشخیصشم از یه متخصص خیلی بهتره!!! حیف که واسه سونوگرافی با دفترچه واسه ما ما رو قبول نمیکنن!!!!
مامان امیر علی جان اگه تهرانی یه دکتر خوب بهت بگم
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2706