2737
2739
عنوان

خلیج عربی !!!

823 بازدید | 14 پست
عرب‌ها یه صفحه تو فیس بوک باز کردند به اسم " خلیج ع.ر.ب.ی‌" . همین الان هم حداقل 3000نفر طرفدار داره به لینک بروید و گزارش تخلف رد کنید. http://www.facebook.com/TheArabianGulf نحوه گزارش رد کردن:سمت چپ صفحه نوشته " report page" REPORT PAGE ---» Contains hate speech or attacks an individual ---» Targets a race or ethnicity ---» SUBMIT
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
واقعا اگه همه بیان بگن به ما چه؟تکلیف مشخصه....بیخود نیست که همه ارزشها و تاریخ و فرهنگمونو به راحتی داریم از دست میدیم ...انگار که به ما ربطی نداره...نخیر دوستان عزیز حفظ این اب و خاک...این تمدن ایرانی وظیفه تک تک ماست....مگه با رای دادن چی ازتون کم میشه...انقدر بی تفاوت نباشین...
2740
عزیزان من خودم هم ایران رو دوست دارم اما هی‌ ما میریم رای میدیم هی‌ هیچی‌.بد هم توهین نکنین لطفا.

مگه چند وقت پیش نرفتیم رای دادیم و گفتن اوکی ایران برنده.

خوب چی‌ شد؟

دوباره شروع کردن.

انقدر ساده نباشین لطفا.

سما خانوم کسی به شما توهین نکرد . درسته چند بار این اتفاق افتاده ولی ما هم باید بریم ثبت کنیم که هستیم . بذاریم اونا همه نفری جمع بشن و این اسم رو تو زبون خودشون و ملتهای دیگه عوض کنند.حداقل بذار بفهمند که ما هم هستیم
زهره خانوم به نظر این اسم میتونست جلب توجه کنه که بیان ببیننند و برند گزارش بدهند . هر کی این کلمه رو سرچ کنه میاد پست هم میخونه و میفهمه تایید نیست بلکه تکذیبه کاملا جدیه . شما اون علامت تعجب جلوش رو متوجه نشدید ؟؟؟
2706