2733
2734

من هفت هفته هستم از دیروز غروب زیر دلم سمت چپ هر ده دقیقه تیر میکشه طبیعی؟ممکنه خارج رحمی باشه 

اوایل این دردا هست تا لک‌ندیدی طوری نیست استراحت کن

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنونم یعنی اینکه دفعاتش زیاده اشکال نداره 

الان ک طوری نیست اوایل خونریزی خطرناکه ولی اگه‌نگرانی برو بیمارستان

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

خودتو ناراحت نکن من  ازین دردا زیاد داشتم تا وقتی لکه بینی نداشتی چیزی نیست ولی اگ نگران شدی برو بیمارستان 

یه صلوات برای سلامتی همه مامانا مخصوصا مامانای باردار
2740
خودتو ناراحت نکن من  ازین دردا زیاد داشتم تا وقتی لکه بینی نداشتی چیزی نیست ولی اگ نگران شدی بر ...

ممنونم من شهرستانم اینجا عین تهران این امکانات نیست خانومای باردار همیشه باید اینجا نگران باشن

منم اوایل بارداریم انقدر درد داشتم که دیگه مطمئن بودم که خارج از رحمی تازه من شونمم بیش از حد درد داشت شونه درد یکی از علائم بارداری خارج از رحم وقتی 8 هفته رفتم سونو میگفتم صد در صد الان.میگه خارج از رحم اما وقتی صدای قلبش و گذاشت😍😍😍😍😍خدا قسمت تمام منتظرا بکنه

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
منم اوایل بارداریم انقدر درد داشتم که دیگه مطمئن بودم که خارج از رحمی تازه من شونمم بیش از حد درد دا ...

واقعا برا منم دعا کن اخه تازه کورتاژ شدم دیگه تحمل ندارم خدا نی نیتو برات حفظ کنه 

2706