2733
2734
عنوان

دوستایی که زخم داشتن یل دارن

78 بازدید | 16 پست

میشه بگید ترشحاتتون روزانتون چطوری هس یا بوده؟  

خدایا هزار مرتبه شکرت « یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ (ع) »...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا

دکتر گفت زخم دارم.. اما ترسحاتم مععمولی بود گاهی آبکی گاهی غلیظ..زخم داری؟

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
2742
دکتر گفت زخم دارم.. اما ترسحاتم مععمولی بود گاهی آبکی گاهی غلیظ..زخم داری؟

زخمدارم.ممکنه ترشحات ابکی بخاطر زخم باشه

خدایا هزار مرتبه شکرت « یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ (ع) »...

بهت گفت فریز کنی؟ به من گفت نکردم

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
بهت گفت فریز کنی؟ به من گفت نکردم

اره فریز نکردم.دوباره میخام برم چکاب. پس این ترشحات رقیق و ابکی از زخمه؟

میگن زخم که داشته باشی باید موقع نزدیکی خون یا درد زیاد داشته باشی؟ 

پاپ اسمیر دادی؟

2740

من نه درد دارم نه خونریزی. پاپ ندادم جدیدا. ترشحاتت چطوریه عزیزم

اره فریز نکردم.دوباره میخام برم چکاب. پس این ترشحات رقیق و ابکی از زخمه؟

اینکه از زخمه نمیدونم.. من چون دارو گیاهی میخورم از وقتی شروع کردم ترشحاتم زیاد شد.. قبلا انگار خشک شده بودم

اینکه از زخمه نمیدونم.. من چون دارو گیاهی میخورم از وقتی شروع کردم ترشحاتم زیاد شد.. قبلا انگار خشک ...

برا زخمدارو میخوری

من نه درد دارم نه خونریزی. پاپ ندادم جدیدا. ترشحاتت چطوریه عزیزم

گاهی آبکی و روشن و گاهی سفید و کمی غلیظ.. منم درد و خونریزی ندارم . وایه اینم قراره دکترمو عوض کنم.. احساس میکنم دکتر اشتباه تسخیص داده. چون ماه قبلش یه دکتر دیگه معاینم کرد اما نگفت زخم دارم... پاپ دادم گفت التهاب داری باید فریز کنی

2706