2737
2739
عنوان

خانم های باردار کمک

135 بازدید | 15 پست

من تو 12 هفته هستم چند روزه از درد معده دارم میمیرم کمکم کنید چی بخورم نفخ و درد دارم یه راه حل بدید لطفا.

آن سوی دلتنگی ها همیشه خدایی هست که داشتنش ، جبران همه نداشتن هاست**
والا من سه روز دلپیچه و درد معده داشتم زنگ زدم دکترم گفت سرم هیوسین بزن. حتما با دکترت تماس بگیر

ممنونم از راهنمایتون

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چیزی نمیتونی بخوری که بدون تجویز پزشک، دکتر نرفتی؟! یکم عرق نعنا بخور

دکتر رانتیدین داد عرق نعنا خوردم اثری نداره

والا من سه روز دلپیچه و درد معده داشتم زنگ زدم دکترم گفت سرم هیوسین بزن. حتما با دکترت تماس بگیر

خوشبحالت دوهفته دیگه زایمان داری😍

طبیعی هستی یا سز؟ هنوز دردهات شروع نشده؟

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

دکتر رانتیدین داد عرق نعنا خوردم اثری نداره

ان شاءالله خوب بشی خانومی معده درد خیلی بده 😥

من الان سوزش معده دارم ، رفلاکس

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

2740
خوشربه حال هر دوتون من تازه اوایلشم دارم درد معده میکشم انشالله بسلامتی هر زایمان کنید

ان شاءالله شما هم بسلامتی این دوران رو بگذرونی، تا ۱۶ هفته دیگه ان شاءالله خوب میشی  نگران نباش

خوشبحالت دوهفته دیگه زایمان داری😍 طبیعی هستی یا سز؟ هنوز دردهات شروع نشده؟

سزارینی هستم جمعه آینده وقت زایمانمه. ولی از هفته ۳۰ انقباضام شروع شده استراحت هستم. این انقباضات پدرمو درآورده. خیلی سخته. هی شکمم مثل سنگ سفت میشه

خوشربه حال هر دوتون من تازه اوایلشم دارم درد معده میکشم انشالله بسلامتی هر زایمان کنید

انشالله بارداری شما هم به راحتی سپری بشه. من که پدرم دراومده. از یه طرف دیابت بارداری از یه طرف استراحتم. خسته شدم

سزارینی هستم جمعه آینده وقت زایمانمه. ولی از هفته ۳۰ انقباضام شروع شده استراحت هستم. این انقباضات پد ...

آخی چه بد ، ان شاءالله تموم میشه خاطراتش برات میمونه ، منم دوهفته ای هست درد دارم انقباض ندارم شکر خدا اما خب دردها هستن درد شکمی بیشتر ...هفته دیگه میخوام برم سونو دعا کن بچه ام سفالیک باشه بتونم طبیعی بزام

2706