2737
2739
عنوان

خانم افجه‌ای، آرایشگر عروس.

15027 بازدید | 46 پست
سلام به همه دوستان گل!

شش سال پیش برای آرایش عروس رفتم پیش خانم افجه‌ای، حالا خواهرم داره عروس می‌شه و متاسفانه کلیه شماره‌های تماسی که من از ایشان دارم (اعم از منزل، محل کار و حتی همراه) عوض شده. امیدوارم فریادرسی اینجا یافت شود!

(شاید به نظر این موضوع اندکی بی‌ربط به سایت باشه، اما تا آرایشگری نباشه که آدم عروس نمی‌شه که در آینده مامان بشه و بیاد نی‌نی‌سایت!)

منتظر کمک دوستان هستم ...
Lilypie Kids Birthday tickers
عزیزم من ایشون رو نمی شناسم ولی گلم بی ربط نیست تو کمک می خوای و چه جایی بهتر از دوستای خوب نی نی سایت
عروسهای گل بانو هم تو ظفر هم خوشگل می شم
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
بدترین جایی که میشه عروس را برای آرایش برد ، گلبانو... یکی از همکارام بدبخت از آرایشگاه تا باغ فقط گریه کرده بود... انقدر زشت شده بود که همه می گفتن بیچاره عروس!!!!!!!! ولی خودم رفتم هستی..با خیال راحت بهترین عکسا و فیلم را هم به یادگار از عروسیم دارم..گلبانو مطلقا نرو!
سلام سایه جون
ایشالله مبارکتون باشه..
من خودم عروس همون آرایشگاه بودم، اما چون اصلاً از کارشون راضی نبودم همون موقع شماره هاشو پاک کردم.. امیدوارم هرجا که میرین از کار نهایی راضی باشید..
2740
سلام.صبح همگی بخیر.
میشه لطفاً آدرس و شماره هستی رو به من بدین؟
من تعریف گلبانو رو خیلی شنیدم.بعضی از دوستان ناراضی هستن.میشه بدونم ایراد کارشون چیه؟ آخه دارم دنبال یه آرایشگاه خوب میگردم. ممنون
سایه جان
اول تبریک؛ دوم یه سری هم به گل یوسف آباد میدان فرهنگ بزن، کتی کارش خیلی خوبه...عروس سرا میدان ونک، پاساژونک هم کار عالیه...من این سبک آرایش و دوست دارم، نظرها متفاوته...الان میتونی نتیجه بگیری که بچه ها هستی، گل بانو، گل، عروس سرا را معرفی کردن اگه وقت دارید حتماً به این چهارتا سر بزنید...و آلبوم ها رو که می بینید عکسهای قبل و بعد هست خواهرتون می تونن صورتی که به صورتشون نزدیکتره را انتخاب کنن و ببینن بعد از آرایش چطور شدن...
خوشبخت بشن
مرسی از همه دوستان گل. راستش خواهرم ایران نیست، روز قبل از عروسی میاد برای همین دنبال همون خانم افجه‌ای هستیم که کارش رو دیدم و راضی بوده‌ایم.

نیلیا جون شما چرا از خانم افجه‌ای راضی نبودی؟ راستش من خودم اصلا اصلا اهل آرایش نیستم و تنها روزی که آرایش شدم همون روز عروسی بوده، از کار ایشون راضی بودم چون با توجه به حرف‌های من که اولین باره آرایش می‌شم و ... واقعا من رو خیلی ساده آرایش نمود و خود خودم بودم.

هنوز امیدوارم کسی پیدا بشه که راه تماس جدیدی با خانم افجه‌ای داشته باشه.
Lilypie Kids Birthday tickers
2706