2733
2739
عنوان

آقا چرا اينجوري ميكنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 58 پست

من نميدونم با مادر شوهر خواهر شوهرم همينطورين كه يك سره ميگن مادر شوهرم بده؟ 

والله مادر شوهر از بغلت رد بشه ميگي رد شد طوفان اومد

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

ني ني يار الان واقعا چرا اونو تركوندي؟ 

كجاش مشكل داشت؟ 

مشكل سياسي داشت؟ اعتقادي داشت ؟ 

د لامصب چش بود 😂😂😂😂😂

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ني ني يار الان واقعا چرا اونو تركوندي؟  كجاش مشكل داشت؟  مشكل سياسي داشت؟ اعتقادي داشت ؟ ...

کدوم تاپیک بود بگین دیگه.الان دعوا راه میندازما 😁

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

آ قربون دهنت

میگه از پیاده رو را رفتم  گربهه پرید روم بستنی قیفی تا نصفه رفت تو دماغم

میگم چرااااا میگی گربه بگو پیشی میشی جوگولی بیگولی

میگه رفتم خونه مادرشوهر با شمشیر عه پشت در پس گردنمو گرفت 

میگن چرا نیومدی اینور در سلامش کنی بی ادب بی کمالات 😲😲

میگه رفتم قبرستان آباد یه ناهار خوری بود ریش مرده توش

میگن واگذارت به دوس حضرت عباس به غذامون توهین کردی

برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

من واقعا ميام اينجا گپ بزنم 

اصلا حرف ما خانمها بر اساس ژنتيك و مدل روحيه مون خاله زنكي ه 

حالا يهو همه معلم اخلاق ميشيد ؟ 

من نميدونم با مادر شوهر خواهر شوهرم همينطورين كه يك سره ميگن مادر شوهرم بده؟  والله مادر شوهر ...

نه بابا اینایی که میان اینجوری میگن خواهر شوهر ومادر شوهرو ببینن براش خودشیرینی میکنن

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
2740
دقیقأ وگرنه فوش دادن در غیر این صورت میخواد چه فایده ای واسه کسی داشته باشه

فایدش اینه شخصیت اصلی طرفتو میشناسی

اینجا ام من خیلی ها رو دیدم نظراتی میدن اصلا خوب نیست

اما خودشون تاپیک میزنن انقد مودب حرف میزنن

واقعا بعضی ها رو درک نمیکنم

اینجا خیلی همو دست میندازن

با تو تمام جزئیات مهم اند،حتی خودم
کدوم تاپیک بود بگین دیگه.الان دعوا راه میندازما 😁

يكي تاپيك زد كسي رو ديدين بدون آرايش زشت باشه ؟ 

يهو يكي گفت چرا گفتي زشت مگه قيافه دست خودشه و اينا 

بعد هم ني ني يار جومونگ وارد شد

آ قربون دهنت میگه از پیاده رو را رفتم  گربهه پرید روم بستنی قیفی تا نصفه رفت تو دماغم میگم چر ...

چه خلاق 😜😂😂😂

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
يكي تاپيك زد كسي رو ديدين بدون آرايش زشت باشه ؟  يهو يكي گفت چرا گفتي زشت مگه قيافه دست خودشه ...

هی وای من 🤣

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
من اصا نفهمیدم چیشده تاپیکم تعطیل شد لااقل ب ادم یه ندابدین ادم شوک میشه اخه چیشدمثلا سریعاپیام میدن ...

شما استارترش بودي؟ 

گفتن مشكل تاپيكت چيه ؟

خود استارتر گفت الان تاپيكو تعطيل ميكنم

مگه ميتونه تعطيل كنه؟

2706