2733
2739
سلام ، حوزه ی هنری کرج برای برای ترم زمستان در رشته ی عکاسی ثبت نام می کنه ، هزینشم خیلی مناسبه ، تورو خدا بیایید بریم ثبت نام کنیم تا کلاسا به حده نصاب برسه .
کلاساش احتمالاً 2 روز در هفته اس ،
آدرسش : کرج، خیابان مطهری، بلوار نبوت، خیابان میلاد، شماره 35، حوزه هنری استان البرز

من دیروز زنگ زدم ، گفتن بیاید ثبت نام کنید ، اگه کلاسا به حد نصاب نرسید پولتونو پس میدیم ، ، کاش خانمای کرجی بیان ثبت نام کنن که کلاسا تشکیل بشه ، و گرنه میمونه برای ترم بهار یا تابستون .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
کپلی جون من خودم دوربین دیجیتال دارم ولی وضوح و کارایی دوربین های حرفه ای رو نداره. چیزی که توی کلاسهای عکاسی یاد میدهند عکس گرفتن با لنز هستش. دوربین های دیجیتال معمولی که لنز روشون سوار نمیشه.

وگرنه من خودم خیلی دوست دارم توی این کلاسها شرکت کنم.
2738
پگاه جون ، اولین ترم عکاسی که مقدماتیه ، اصوله عکاسی رو یاد میدن ، ترم دومم خیلی از مباحثش در مورده عکاسی پیشرفته هست که با بعضی از دوربینها sony و canon که لنزش رو خوده دوربینه (جدا نمیشه ) و کیفیته بالایی داره میشه به صورته پیشرفته کار کرد ، کمتر از یه میلیون تومنه ، دوربینه من sony کیفیتشم خیلی خوبه ، من 550 خریدم ( البته 2 سال پیش ولی الانم تقریباً همین قیمته ، چون دوربینای پیشرفته تری اومده ، دیگه اینا زیاد گرون نشدن )
باز هم سلام. کپلی عزیز من هم دلم میخواد بیام ولی راستش موقعیتش رو ندارم. نی نی رو نمیتونم جایی بزارم. البته که این کلاس خیلی بهم نزدیکه.
من هم دوربینم canon هستش و چهار سال پیش خریدمش. من 250 خریدم.
پگاه جون نگران نباش ، این کلاسها هر ترم برگزار میشه ، هر وقت تونستی میتونی ثبت نام کنی ، موفق باشی ...

خواهش بانو جون ، لطفاً اگه رفتی بپرس ببین چند نفر ثبت نام کردن همینجا بهمون خبر بده ، مرسی