2737
2734
عنوان

نی نی سایت حالت خوبه ؟؟

175 بازدید | 10 پست

اینکه قبلا میومدیم و کنار تاپیک های مورد علاقه مون یه عددی نوشته بود که مثلا ان قدر پست نخونده داریممم یه امکان عالی بود که حالا نیست  

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

اینکه قبلا تاپیک ها دنباله دار بود خیلی خوب   

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

چقدر سایت هر بار عوض میشه..

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اینکه الان سایت پر شده از تاپیک های زیر 50 یا بعضا زیر 20 صفحه ای به نظر من اصلا چیز خوبی نیست   

اینکه الان سایت پر شده از تاپیک های زیر 50 یا بعضا زیر 20 صفحه ای به نظر من اصلا چیز خوبی نیست &nbs ...

اره جالب نیست 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2740

اینکه هر بار میایم سایت یکی دو تا شایدم بیشتر ماجرا می خونیم که یکی از دوستان می نویسه فلان اتفاق افتاده و بعد این تاپیک با کلی نظر بی پایان رها میشه اصلا خوب نیست   

اینکه نمی تونیم پست ها رو ویرایش کنیم اصلا خوب نیست قبلا می تونستیم یه لیست مثلا از بچه هایی که یه روش درمان دارن رو تو صفحه اول لیست بذاریم بعد هرکس که مامان شد همون صفحه اول می نوشتیم هرکس اضافه می شد همون صفحه اول می نوشتیم حالا دیگه نمیشه این کار رو کرد این قابلیت مهمی بود که حذف کردید