2737
2734
عنوان

کمک برای جواب ازمایش بارداری

282 بازدید | 36 پست

خانمها صبح رفتم دکتر ازمایش برام نوشت الان جوابش پیش رومه

زده   B-hCG Titer 20.52H

اولین روز پریود دوره قبل ۱۰ابان بوده

الان من باردارم یا نه امکان خارج رحمی با این مقدار وجود داره؟

خواهشا میدونین کمکم کنید دکتر شنبه دیگه بهم وقت داد دکتر خوب دیگه که زودم وقت بده نمیشناسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
منم فردا میخوام برم آز میترسم اگه مثبتم بود خارج رحمی باشه از این بابت خیلی می ترسم

تو بی بیت مثبت شده؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740

فعلا مثبته ولی خیلی پایین..باید ۴۸ ساعت بعد تو همون آزمایشگاه دوبار آز بدی اگر دو برابر شده باشه یعنی رشدش نرماله و لقاحت فقط دیر بوده

.

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
کسی میدونم علائم بارداری خارج رحمی چیه؟؟از کی متوجه میشی؟؟

علائمش با بارداری طبیعی فرقی نداره،با سونو واژینال مشخص میشه ک خارج رحم هستش یا ن 

همه ادما ی اهنگ دارن که وقتی گوش میدن؛ میرن تو یه دنیایِ دیگه
اره تو این چند روز هرچی گذاشتم چندتا مارک سریع مثبت شد

خب پس دیگه چته دیوونه؟😍😍😍😍خارج رحمی که الکی نیست همه بگیرن😍😍بارداری عشقم...راستی اون بار افتادی خونریزی باردار بودی؟یادته؟

2706