2733
2739
عنوان

عصب کشی یا ایمپلنت

2882 بازدید | 51 پست

سلام دوستان دندونم به عصب رسیده و پوسیدگیش زیاده دکتر ریشه رفتم میگه درستش میکنم ولی از طرفی عمر دندون عصب کشی کمه 650 برای عصب کشی میگیره و هزینه ترمیم و روکش هم یه دکتر دیگه باید برم میگم این همه هزینه یه دفعه ایمپلنت کنم اگه کسی تجربه ای داره لطفا بهم بگه ممنون

نه بابا چرت گفته من آدم میشناسم ۱۰ سال بیشتره دندونش روکشه‌. بعدشم برو درمانگاه کمتر ازت میگیرن

اونایی که عادت به بحثای مسخره دارن و از من جوابی نمیبینن قبل از اینکه بگن کم آوردی یه سر به امضام بزنن بعد منو ریپلای کنن.!!!! 👈 خانوم شما اصلا ارزش جواب دادن نداری.! جواب ابلهان خاموشیست 🙄

عزیزم از من به تو نصیحت برو همین امروز بکشش ایمپلنت بزار...من الان دوماهه دارم این راهوو میرم آخرشم چون دندونم پوسیدگش زیاد بود دارم میرم بکشمش ایمپلنت بزارم...یعنی این همه خرج هیچ

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مذخرف گفته . من تقریبا همه دندونام عصب کشی گه همش نباشه نصفش هست . ایمپلنت خیلی بیخود و پر دردسره . یدفعه میبینی دندونت رو کشیدی لثه ات ایمپلنت رو پس زد . دست جایی بند نیست دیگه

تو به تحریک فلک فتنه دوران منی . من به تصدیق نظر محو تماشای توام
2740
وای منم از همینش میترسم دندون 7 بالا هم هست

برای منم دندون ۵ بالاست دندونم شکست اعصابم داغونه بخدا برای درمان ریشه ۹۰۰ دادم بعدشم جای دیگه پرش کردم تو این اوضاع بی پولی

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
مذخرف گفته . من تقریبا همه دندونام عصب کشی گه همش نباشه نصفش هست . ایمپلنت خیلی بیخود و پر دردسره . ...

واقعا یعنی پس میزنه🤔

دکترا هم فقط به فکر جیب خودشونن پیش هر کدومشون بری یه مدل که براشون بهتره راهنمایی میکنن

قشر پول پرستن دیگه من که ازشون نمیگذرم انقدر عذابم دادن این چند مدت

عصب کشی هم شده؟

خب تا عصب کشی نکنی که روکش برات نمیزان.!

اونایی که عادت به بحثای مسخره دارن و از من جوابی نمیبینن قبل از اینکه بگن کم آوردی یه سر به امضام بزنن بعد منو ریپلای کنن.!!!! 👈 خانوم شما اصلا ارزش جواب دادن نداری.! جواب ابلهان خاموشیست 🙄
2706