2733
2739
عنوان

ازپستانک گرفتن کی وچطوری؟

938 بازدید | 7 پست
سلام دوستان حوبم
کوچولو هاتون رو از کی وچطوری از پستونک گرفتین دخملی من 10 ماهه است ومتاسفانه شیر خشکی.برا همین موقع خواب پستونک می مکه وگاهی تا دو سه ساعت نمیذاره از دهنش بگیرم نگران کج شدن دندوناشم.
ممنون
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
من 8 ماهگی دخترم را از پستونک گرفتم چون ده روز اصلا سینه نگرفت. دکترش گفت باید از پستونک و شیشه بگیریش و اگه شانس بیاری دوباره سینه میگیره و خدا را شکر من 3 روزه پستونک را ازش گرفتم. 1-2 هفته سر خوابوندنش اذیت شدم اما الان که 10 ماهشه خیلی راحتم
فکر کنم باید قبل از 1.5 سالگی بگیرید چون بعدش وابستگی خیلی زیاد میشه و کار سختتر
من 9 ماهگی دخترم یه بار همین جوری تصمیم گرفتم بهش پستونک ندم و فقط می می خودمو میدادم. خیلی زود عادت کرد به شرایط جدید و دیگه تا الان که 17 ماهشه با می می خودم میخوابه فقط
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من دخترم یک سال یکماهش بود که گرفتمش راحت هم قبول کرد گفتم نیست ودنبالش گشتیم ظهر اون رو موقع خواب گریه کرد ولی بعدش راهش بردم تا خواب رفت ودیگه عادت کرده
هرچی زودتر بگیری زودتر فراموش می کنن چون کوچکتر هستند ولی اگه بزاری دوسالگی اینا بگیری چن بزرگترنو هوشیارتر متوجه میشن گول نمی خورن
2738