2733
2739
عنوان

قیمت سونو تعیین جنسیت

7038 بازدید | 48 پست

سلام دوستای گلم ... کسی از شما قبل از آنومالی سونو تعیین جنسیت رفته ؟ 

پیش کی و قیمتش چقدر بوده؟ 

درست بوده ؟

صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند 

چرا انقدر عجله داری؟سونوی زیادی دادن برای جنینت خوب نیست.رو بیناییش تاثیر میذاره.صبر کن همون تو آنومالی جنسیت رو صددرصد متوجه میشی

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من قبل انومالی تو پونزده هفتگی بدون دفترچه هشتاد تومن شد

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾

قبل انومالی سونو ان تی 12هفته هست که تو اون قطعی نمیگه ،احتمالی که البته برا من درست بود

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2740
تهرانی عزیزم ...کجا رفتی؟

نه لاهیجان رفتم سونوگرافی تو پونزده هفتگی واقعا هم دکترش عالی بود بهم گفت نود نه درصدش پسرعه که درست تشخیص داد

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
قبل انومالی سونو ان تی 12هفته هست که تو اون قطعی نمیگه ،احتمالی که البته برا من درست بود

به منم دکتر پیری گفت ۷۰ درصد دخملیه 😍😍😍😍... دیگه طاقت ندارم ... دوست دارم مطمئن شم

صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند 
2706