2733
2734
عنوان

ترشحات هفته های اول بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 373323 بازدید | 167 پست
ایشالا که خدا دل همه منتظر ها رو شاد کنه خب بچه ها اونایی که نزدیک پری هستن یا رد کردن از علایمشو ...

سلام😘😘😘والا من ۱۰  باید پریود میشدم هنو نشدم علائم پریودی رو دارم ی سری ترشحات بی رنگ و بو هم دارم ولی تست نزدم 😟چون ضدحال میخورم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره منم همینجوریم درد  وسنگینی شکم هم دارم امیدوارم همگی مامان شیم

عزیزم،به سلامتی بارداری؟

فک کنم همون ماهی که اینجا پیام دادی باردار شدی.

میشه علائم روزای اولتو رو بگی؟

ممنون

2731
عزیزم،به سلامتی بارداری؟ فک کنم همون ماهی که اینجا پیام دادی باردار شدی. میشه علائم روزای اولتو رو ...

آره عزیزم انشااله شما هم مامان بشی

من دردو سنگینی شکم داشتم فقط اصلا نمیتونستم راه برم به شکمم فشار میومد روزای اول اینجوری بودم بعد از چن وقت یه ضعف و بی حالی شدید اومد

اینا یادم مونده

سلام ميدونيد چي حالم رو خوب كرد كه همه اينجا باردار شدن ،،،، مبارك همتون باشه مادر شدن🌹♥️🙏🏻منم همين حالتها رو دارم سينه متور م و دردناك و ترشحات ابكي و سفيد بي بو ، ٢٣ پريودم هست و دو ساله تو اقدامم ،،،، نگم براتون ،،،، از سختيها ، ايشالا منم مامان ميشم ميام ميگم براي منم دعا كنيد مهربونا😘😍✌🏻

منم باید فردا پریود بشم. خداکنه که نشم. استرس دارم شدید

چقد سخته..هممون برایه باردارشدنمون نی نی سایتو اینترنتو زیرورومیکنیم ازسال 92 تا ب امروز ک شما هم پیام دادی اینجا

آنچه دلم خواست نه آن میشود♡هرچه خداخواست همان میشود
2706