2752
2734
عنوان

ترشحات هفته های اول بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 373317 بازدید | 167 پست
باردارم عزيزم ولي بتام خيلي پايينه

بارداریت مبارکه خانومی.

ترشح داشتی قبل از پریودت؟؟

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
سلام شما باردار بودین یا پریود شدی ؟؟؟ 

نه عزیزم نبودم الانم دکتر میرم این ماه ی بسته لتروزول خوردم و سه تا امپول پرگووریس زدم رفتم سونو دوتا فولیکول خوب داشتم  برام دوتا هاش ام جی نوشت تزریق کردم الان تقریبا یه هفتس توی اقدام ب بارداری ام برام دعا کن که امیدم ناامید نشه😥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم نبودم الانم دکتر میرم این ماه ی بسته لتروزول خوردم و سه تا امپول پرگووریس زدم رفتم سونو دوت ...

انشالا ک نتیجه بگیری و دامنت سبز بشه عزیزم 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
2731
مثه منی گیتا.منم ب بچ خیلی دیر واسم نشون میده.دفعه پیش یادمه 10 روز از پری گذشته بود که ب ب چ تازه ک ...

سلام عزیزم بی بی چک رو روز ۱۵ پری گذاشتم دوتاش یه هاله خیلی خیلی کمرنگ نشون داد.ممکنه بارداری باشه؟

برام دعا کنید ۱۴۰۲/۲/۲ برام معجزه اتفاق بیفته و خدا صدام رو بشنوه.تو رو خدا به انرژی مثبتتون نیاز دارم.   
سلام ب همگی من سه ماهه ک اقدامم ی هفته‌و دو روز از پ گذشت ترشحات سفید هم میبینم قضیه چیه

منم تپ اقدامم این ماه ترشحم زیاد شده سفید و رقیق اما قبل پری همیشه اینطوری می شدم

برام دعا کنید ۱۴۰۲/۲/۲ برام معجزه اتفاق بیفته و خدا صدام رو بشنوه.تو رو خدا به انرژی مثبتتون نیاز دارم.   
بچه ها این که یه حاله روشن شده ینی مثبت هنوز چندروز مونده به قاعدگیم و اینکه 13روز از امپول HCGکه تز ...

احتمالا بارداری اما هفته ت کمه! چند پری زدین؟

2706