2733
2734
عنوان

بیاین بگم چطور سردی رحم رو درمان کردم

86319 بازدید | 135 پست

سلام دوستان عزیز

من 32 ساله هستم و از 12 سالگی پریود میشم.

از همون اول پریودی هام 10 روزه بود. از حدود 18 سالگی لکه بینی هام شروع شد. اینجوری که قبل از راه افتادن خون ریزیم ترشحاتم تیره میشد. کم کم این لکه بینی ها طولانی شد. ینی این اواخر پیش میومد من 5 روز لکه بینی داشته باشم و بعد خونریزیم راه بیفته. بعد از پایان خون ریزی هم باز چند روز لکه بینی داشتم.

بماند که ماه رمضون ها برای روزه گرفتن چه دردسری داشتم و برای خوندن نماز ها که گاهی مجبور بودم روزی دو سه مرتبه غسل کنم، دیگه نصف ماه پریود بودن حسابی شوهرمو هم ناراحت می کرد.

چون مامان خودم همینطور بوده پریودیش من فکر می کردم این مسئله ارثی باشه و چون هیچوقت سابقه ی کیست یا مشکل خاص دیگه ای نداشتم و راحت هم بادار شدم دنبال درمانش نبودم، ینی واقعا فکر نمی کردم درمانی داشته باشه.

اما تابستون امسال یه دوره پریودم 17 روز طول کشید و واقعا اعصابمو ریخت به هم.

این شد که به فکر پیگیری موضوع افتادم...

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

بعد از کمی سرچ کردن فهمیدم مشکل من سردی رحمم هست. علائم زیادی برای این مورد گفته شده بود که من تعداد قابل توجهیشو داشتم. مثل پریود های دردناک، سرد بودن همیشگی ناحیه شکم و کمر و ...

برای درمانش هم یه طومااااار دستور نوشته شده بود که من سه تا اصلی و راحت ترش رو انتخاب کردم و گفتم اگه با این روش ها حتی 20% بهبودی هم حس کنم ادامه ش میدم.

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                

از کجا فهمیدی رحمت سرده؟من لکه بینی ندارم اصلا

علامت دیگه ای هم.داره یا فقط همینه؟؟

وقتی میبینی احمق ها چقدر راحت و خوشحال دارن زندگی میکنن دو دل میشی که تو احمقی یا اونا...  
2706