2733
2734

سلام من عمل کردم کیست ناف بادفتغ عاااالی بود خدایش البته پزسکم اصفهان بود امادگا بیمارستا صدوقی منو عمل کرد زن وشوهر بودن باهم .ازشون بی نهااااایت سپاس گذارم اومدم به هوش یکمی درد داشتم بعدش عالی بود سال۸۹عمل کردم ۱۴سالم بود 

پیرشدم پیرتوای جوونی....✍🥀
سلام من عمل کردم کیست ناف بادفتغ عاااالی بود خدایش البته پزسکم اصفهان بود امادگا بیمارستا صدوقی منو ...

ببینم این فتق ناف چی هست ؟ چجوری دردش ؟ میشه منو راهنمایی کنی درد بعد عملش چجوریه ؟ علاعم فتق درد ناف چیه ؟ ممنون میشم توضیح بدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببینم این فتق ناف چی هست ؟ چجوری دردش ؟ میشه منو راهنمایی کنی درد بعد عملش چجوریه ؟ علاعم فتق درد نا ...

فتق ناف یه رگه بین کشاله ران و شکم.تقریبا همچین جاییه دقیقا جای عملم زیر تخمدان چپه.وقتی پاره میشه میاد اندازه یه تخم مرغ بالا یکم کبود میشه.درد داره راه رفتن باپای چپت .من همیشه لکه خونم توی نافم میدیدم بخاطر کیست نافم.دکتر با یه سونو متوجه شد

والا دکتر من عااااااااالی جراحی کرد ذره ای بعد عمل درد نداشتم اما همش۴روزاول دراز کش بودم.تازه من دوتا عمل همزمان بود.

خدایی راضی ام عمل راحتیه.

2731
فتق ناف یه رگه بین کشاله ران و شکم.تقریبا همچین جاییه دقیقا جای عملم زیر تخمدان چپه.وقتی پاره میشه م ...

نه من اینجور درد همراهم نیست چهارده روز جراحی باز کیست تخمدان کردم دور نافم و یکم پایینتر دردهای مثل دردای پروییدی همراه با التهاب ورم و نفخ دارم که دارم اذیت میشم همش دارم گریه میکنم غذا نمیتونم بخورم احساس سیری بهم دست میده بقران چهار روزه پشت هم رفتم دکتر دارم کلا اذیت میشم چرا اخه من اینجوری شدم تورو به پیغمبر دعام کنید شفا پ پیدا کنم بدجور حالم بده درد دارم از داخل معده و رودم 😭😭😭😭😭😭

نه من اینجور درد همراهم نیست چهارده روز جراحی باز کیست تخمدان کردم دور نافم و یکم پایینتر دردهای مثل ...

ایشالله خوب میشی و چیزی نیست گلم.اما با یه سونو ساده متوجه میشن اکثرا.پیش میاد برای همه مردو زنم نداره

ایشالله خوب میشی و چیزی نیست گلم.اما با یه سونو ساده متوجه میشن اکثرا.پیش میاد برای همه مردو زنم ندا ...

پدرم دراومده بعد غذا که راه میخوام برم بیشتر سمت روده هام و معده ام موقع راه رفتن درد میگیره اخه این چه وضع مریضیه که منه بدبخت باید بکشم ؟😢😢😢😢😢چرا اینجوری شدم من ؟ اعصابمو خرد کرده

[QUOTE=58720382]پدرم دراومده بعد غذا که راه میخوام برم بیشتر سمت روده هام و معده ام موقع راه رفتن درد میگیره اخه این ...[/QUOTEفتق اونجا نیست دعا کن چیزی دیگه نباشه.انشالله برطرف میشه

2740
[QUOTE=58720382]پدرم دراومده بعد غذا که راه میخوام برم بیشتر سمت روده هام و معده ام موقع راه رفتن در ...

عزیزم من جای عملم درد میگیره بیشتر بخاطر اونه که اذیت میشم چون جای تخمدان خالی مونده همین باعث اذیت شدن میشه میزنه به پهلوی راستم ولی باید مداوا کرد زمان میبره که خوب بشم باید قوی باشم و مبارزه کنم که بهتر شم شماها هم تورو خدامنو دعا کنید که شفا پیدا کنم 

عزیزم من جای عملم درد میگیره بیشتر بخاطر اونه که اذیت میشم چون جای تخمدان خالی مونده همین باعث اذیت ...

انشالله گلم خوب بشی به حق فاطمه زهرا.عمل چی انجام دادی؟تخمدان؟من فتق و ناف بود اما فقط روز اول اذیت بودم یکمی.الانم یه ذره درد ندارم چون باردارم یکم نافم درد میگیره

انشالله گلم خوب بشی به حق فاطمه زهرا.عمل چی انجام دادی؟تخمدان؟من فتق و ناف بود اما فقط روز اول اذیت ...

عزیزم عمل باز کیست تخمدان که تخمدان راستمم تورشن شده بود اونو به علت پیچیده شدن دور تخمدان برداشته شد و تخمدان چپمم مثل یزارین کوتر کردن به علت کیست ریز الان فقط جای عملام درد میکه و پهلوی راستم درد میاد و‌میره خیلی لاغرم کرده انشاله شما هم زودی بهتر شید عزیزم پدرم دراومده از این عمل سخت واقعا دردناک بوده ولی زمان میبره تا خوب شم خیلیم لاغر شدم شدم ۶۰ کیلو فک و فامیلم منو دیدن بمن گفتن چقدر داغون شدی و اب رفتی نمیدونستن که حالا تخمدانم برداشتن کلا خیلی اذیت شدم تا الان هر دوساعت دارم شیاف دیکلوفناک میزنم که درد پهلوی راستمو بخوابونه خیلی سخته عمل باز انشاله هممون شفا پیدا کنیم عزیزم 

عزیزم عمل باز کیست تخمدان که تخمدان راستمم تورشن شده بود اونو به علت پیچیده شدن دور تخمدان برداشته ش ...

اخی😢.انشااله خوب بشی تازه عمل کردی؟چند سالته؟بچه هم داری؟

بله عزبزم سه هفتست الان عمل کردم نه مجردم ازدواج نکردم فدات بشم انشاله تو هم خوب بشی قربونت دعامون ک ...

انشالله که خوب خوب میشی اینجا تاپیکای بهبودیتو ببینم و تاپیکای خوشبختتیتوممنون گلم

2706