2737
2734
فاصله سنى بچه ها چقدر باشه خوبه .
من ىه دخمل دارم و مى خوام بدونم برا بعدى چقدر فاصله باشه خوبه
میدونی قشنگی زندگی چیه؟

تو بی خبر باشی 1 نفر دیگه واسه قشنگی زندگیت دعا کنه .!!!!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خودم دوست دارم دوسالش به بعد ولى دوستام مى گن تا ىک سالش شد بعدى رو اقدام کن
میدونی قشنگی زندگی چیه؟

2728
یکسال...نه نه نه ..این اشتباه رو نکن عزیزم

من دو سال و 9 ماه فاصله سنی دارن..اما پشیمونم..کاش یکسال دیگه صبر میکردم....بزرگتره از نظر روحی بد جوری صدمه میبینه...بماند که خودتم داغون میشی

از ما گفتن ..اگه میخوای تجربه کنی ..خود دانی
طراحی و اجرای بی نظیر تمهای تولد..جشن دندونی..جشن قدم..سیسمونی.. www.panitem.ir
نه من تازه کمک هم ندارم مى ترسم سر اىن هم کلى سختى کشىدىم اولىن بچه بدون خانواده فقط خودم و شوهرم
میدونی قشنگی زندگی چیه؟

عزیزم به نظر من بهترین فاصله سنی 3 تا 5 سال است نه زودتر نه دیرتر
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
حداقل بذار 2 سالش بشه بعد
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738
من فقط مى خوام بچه ها به درد هم بخورن فاصله زىاد نباشه
فکر کنم همون سه سال خوبه
میدونی قشنگی زندگی چیه؟

من اولی ودومی فاصلشون4 ساله ورابطشون عالیه البته دعوا هم میکنن ولی کم دوتاشونم دخترن
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
عزیزم نه نمیشه یعنی ممکنه همه کار هم بکنی اما جنسیتی که بخواهی نشه
بببین من دوستم پسر میخواست دکتر رفت تغذیه خودش و همرش را عوض کرد همش تحت نظر بودن اما اخرش هم دختر دار شدن ......تازه نمونه های دیگه را هم دیدم
اما اگه تهرانی و جنسیت خاصی را میخواهی بهت پیشنهاد میکنم بری بیمارستان مهر پیش دکتر همتی شنیدم کارش حرف نداره
تفاوت بچهای من دو سال و سه ماه هست
دخترم بچم هنوز خیلی کوچیک بود مادر میخواست ولی من مجبور بودم به برادرش برسم
الان دخترم پنج سالشه بسرم سه سالشه
روابطشون عالیه همه جا باهمن
همبازیهای بسیار خوبی هستن حتی مهد هم باهم میرن
برای همین راضیم
ولی در کل سختیش یک سال و نیم اوله بعدش یه مرور خیلی راحت میشه

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
خیلی جالبه...اونهایی که یه بچه دارنفکر میکنند بچه دوم باید با فاصله کم بیاد...
اما امسال من و لی لی که این راه را رفتیم هزار بار هم بگیم بده....کو گوش شنواااااااااااااااا
هی دِلمـــــــــــ !!! یـــــــــه خواهِــــــــــش ؟؟؟ دیـــــگــه نَخواهـــش ....
2706