2737
2739
بچه های عزیز من برای بهمن ماه میخوام برم دبی. یه سری اطلاعات می خواستم امیدوارم کسی باشه منو راهنمایی کنه!!
1-دخترم تا اوم موقع 7 ماهشه. فکر میکنید دچار مشکل بشم؟
2-شیر خشک می تونم از اینجا ببرم؟ اگه نشه اونجا میتونم SMA پیدا کنم؟
3-تاریخ حرکت ما یک روزش رحلت پیامبر که قطعا اونجا تعطیله یه روزشم جمعه است. بعضیا میگن جمعه ها اونجا تعطیله بعضی میگن بازه؟ کسی هست واقها جمعه اونجا بوده باشه. مارکتاش بازه یا بسته ؟ این خیلی مهمه چون اگه تعطیل باشه من 2 روز از دست میدم.
4- کسی هتل داو پلاس یا ramadacont رفته؟
5-کجای دبی بهتره هتل بگیریم؟ نزدیکتره به مارکتا؟با توجه به نی نی کوچیکم
ببخشید خیلی زیاد شد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم

میتونی دخترتون رو ببرید چون هوای دبی در بهمن متعادله و باقی مواقع سال خوب خیلی گرمه

من میدونم روز جمعه ادارات و بانک کلا تعطیل هستند بعضی از فروشگاهها ولی بازند مثل سیتی سنتر و ابن بطوطه

ولی میتونید جمعه واسه گردش برید

بهتر که هتلتون رو توی شهر انتخاب کنید نه در قسمت دبی بر
2742
خانمی من دوبی زندگی میکنم در مورد سوالاتتون
1-دخترتونو میتونین بیارین تو همه مالها جای تعویض پوشک بچه هست و اصلا دچار مشکل نمیشین
2- شیر خشک اینجا همچی پیدا میشه ولی بهتره با خودتون از ایران بیارین که دیگه بخاطر شیر خشک مجبور به گشتن از این سوپر به اون سوپر نشین مگه کلا چند تا قوطی لازم داره؟
3- روز رحلت حضرت محمد اینجا تعطیلی رسمی هست و ادارات و بانک ها و صرفی ها تعطیله و البته اگه بخواین تور کشتی یا سافاری برین اونجا رقص و سرو مشروب ممنوعه که کلا خوش نمیگذره بزارین یه روز دیگه . تمام مالها بازه و هیچ کجا بسته نیست تا ساعت 12 شب چون به توریست خیلی احترام میزارن
جمعه هم تا ساعت 2 بعداز طهر همه مالها به خاطر نماز جمعه تعطیله بجز البسام و القبائل و کارفور ها که یکیش تو سیتیس سنتره و برا خرید و بازدید جالبه میتونین صبح جمعه رو برین اونجاها و بعد ناهار به هر مالی که خواستین سر بزنین
4-اسم هتلتو من نشنیدم ولی میتونم از شوشو شب بپرسم فردا به تاپیکت سر بزن جوابو بخون
5- بهترین جا برای اسکان منطقه دیره تو دوبی هست که به همه مالها و مترو نزدیکه اگه بگی هتل چند ستاره میخوای میتونم اسم چند تا هتل رو برام بزارم که فردا اطلاعاتت دقیق باشه وگرنه کلا بهترین جا برای هتل خیابون رقه و میدون ساعته که به همه طرف نزدیک میشی
خوش بگذره بای
سارا جان الان اکثر جاها آفر داره تو جشنواره بعضی از برندها هم آفر میزنه رو لباسا خوبه بعضی وقتا تا نصف قیمت هم هست ولی در مورد لوازم آرایش و ادکلن و اینا نه خیلی بصرفه نیست
بهترین خرید مورد به لباس بچه هست که مامان باران میتونی کلی برا دختر گلش خرید کنه
2740
مامان آرین ممنون ا راهنمائیت. من میخوام هتلم 4* باشه ولی نمیخوام زیاد گرون باشه. یه جا که تمیز باشه بخاطر دخترم.اگه میشه یه هتل مناسب تو دیره همون جائیکه میگید به بازارها نزدیکه بهم معرفی کنید . ممنون میشم. البته ما جمعه بر میگردیم. دقیقا نمیدونم چه ساعتی ولی اگه تا ظهر تعطیلا قطعا من جمعه رو از دست میدم. ولی خوبه که روز رحلت لااقل مالها بازن. برای شیر خشک میگن گمرک نمیزاره. درسته؟ برای نینیم از کجا خرید کنم که مناسب بشه. تازه باید کلیم سوغاتی بیارم. میشه راهنماییم کنی. ممنون گلم خیلی لطف میکنی دوستم
در ضمن مامان باران اینجا هوا خیلی سرد نمیشه ولی بهتره برای دخترت 2 دست لباس گرم بیاری و هر مالی که میری یه کت یا بالاپوش با خودت ببری چون تو مالها هوا خیلی سرده مخصوصا برا بچه ها که جوجو نازت مریض نشه
مامان آرین رفتی؟ من میخوام هتلم 4* باشه ولی نمیخوام زیاد گرون باشه. یه جا که تمیز باشه بخاطر دخترم.اگه میشه یه هتل مناسب تو دیره همون جائیکه میگید به بازارها نزدیکه بهم معرفی کنید . ممنون میشم. البته ما جمعه بر میگردیم. دقیقا نمیدونم چه ساعتی ولی اگه تا ظهر تعطیلا قطعا من جمعه رو از دست میدم. ولی خوبه که روز رحلت لااقل مالها بازن. برای شیر خشک میگن گمرک نمیزاره. درسته؟ برای نینیم از کجا خرید کنم که مناسب بشه. تازه باید کلیم سوغاتی بیارم. میشه راهنماییم کنی. ممنون گلم خیلی لطف میکنی دوستم
maman arian man hafteye 17 hastamo mikham jomeye in hafte biam dubai

alan hava chejorie?lebase garm biaram?
mikham sismoni bekharam o lebese hamelegi mitoni rahnamaeem koni azizam mamnoon misham behem esme chand ja ro begi

makhsosan lebase hamelegi nemikhamam khaili gereoon bashe

masalan mother care o in chiza nemikham bekharam

montazere javabet hastam azizam
❤️برای همه 'خوب' باش، آنکه فهمید همیشه در کنارت و به یادت خواهد بود و آنکه نفهمید ... روزی دلش برای تمام خوبیهایت '' میشود ❤️
مامان آرین جان و دوستان گلم میشه بگید فستیوال خرید توی دبی چه زمانی شروع میشه و تا کی ادامه داره ؟ دقیق بهم بگید چون باید حسابی برنامه ریزی کنم . شرکتم خصوصی هست و برای مرخصی مشکل دارم . باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشم
2706