2737
2734
عنوان

تجربه هایی که بعد به دنیا آمدن نی نی کسب کردید .......

| مشاهده متن کامل بحث + 557976 بازدید | 4348 پست
مامان کیان این دقیقا مشکل پسر من هم هست. بچت چند وقتشه؟ چه مدت از ختنه اش میگذره؟
من خیلی نگرانم چون تو یه تایپیک خوندم این موضوع باعث چسبندگی میشه و ممکنه دوباره احتیاج به ختنه داشته باشه!!!
بچه ها توروخدا هر کی تجربه داره بگه
CafeMom Tickers
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام دوست جونا... پسر من سه ماه و نیمه است در دو و نیم ماهگی ختنه اش کردیم و الان همینطوره که شما میگین ... دکتر پسرم گفت بچه هایی که تپل هستند مثل ختنه نشده ها میشن و مشکلی نیست و با افزایش سن بچه و بزرگ شدن الت درست میشه ... اگر دکتر شما چیز دیگه ای گفت به منم بگین ... بوسسسسسسسسسسس
2728
شیلا جونم دکتر گفت وقتی حموم میبریدش پوستش را بدید عقب و توش را بشورید........ مال پسر من یک تکه مثل گوشت اضافه داره که دکتر گفت اشکال نداره پسر شما هم اینطوریه ؟

پس راحتی ممول جونممممممممممممممممم
سلام به همه مامانای گل حال و اینده.من سه تا توصیه دارم واسه اونایی که هنوز زایمان نکردن و می خوان از تجربه بقیه استفاده کنن.لطفا حتما تو ساک بیمارستان خاکشیر و نبات رو بزارید.بعد زایمان این ترکیب هم ارامش بخش بوده ،هم فشار رو به حد نرمال می رسونه و خود خاکشیر خاصیت ترمیم کنندگی و ضد عفونت رو داره.پس برای رهایی از بی حالی اون موقع ترکیب خیلی خوبیه.دوم اینکه بعد زایمان حتما از داروی مسهل مثل شربت لاکسی ژل استفاده کنید حتی اگر علائم یبوست رو نداشتید.چون اونطور که من تو کلوپمون دیدم اکثر مامانا گرفتار این مسئله بودن.خود منم با اینکه کاملا رژیم غذاییم از ماه قبلش کنترل شده بود ولی بازم دو روز بعد از زایمان دچارش شدم.من خاطره سختی زایمان رو اصلا ندارم ولی یبوست بعدش با اون بخیه ها...وای!
ترنجبین هم برای رفع این مشکل خوبه جدا از اینکه شیر رو هم زیاد می کنه و به رفع زردی نوزاد هم کمک می کنه.و مسئله سوم اینکه واسه جلوگیری از نفخ خودتون ترکیب نبات و چهار زیره درست کنید و بعد غذاهای نفاخ از اون تو اب حل کنید و بخورید.اگه دیدید نی نی هم دل درده(نی نی پاشو تو شکم جمع می کنه.بی قراره.به دمر بگیرید اروم میشه) اونوقت یه قاشق چایخوری از همینو تو اب جوش حل کنید و دو سه قاشق از اونو بهش بدید. مثل اب رو اتیش میمونه.منم مثل اکثر شماها اول تعصب داشتم که فقط تا 6 ماه شیر مادر!!ولی دیدم این ترکیب عالیه و البته دکتر پسرم هم که فوق تخصصه و از سوئیس اومده گفت این بهتر از داروهای شیمیایی هست و توصیه اش این بود که اینو استفاده کن.پسر من دوماهشه و خدارو شکر تا حالا فقط سه بار دل درد گرفته اونم قبل از مصرف چهار زیره.موفق باشید
2738
گلبرگ جان
می شه بگی چطور مخلوط نبات و 4 زیره رو درست می کنی؟ پودر و دم می کنی؟ چها زیره منظورت زیره سیاه سبز رازیانه و شویده؟
فرزندم در خواب می خندد... با خودم می گویم حتما با فرشته ها حرف می زند.... شاید خاطرات بهشت را مرور می کنند...
ممنون لیندا جون حتما موقع حموم این کارو میکنم. نه مال پسر من گوشت نداره ولی پوستای عقبش میان روش.

گلبرگ جون بعد زایمان هیچ چی مثل رنگینک انرژی آدمو برنمی گردونه! اینم امتحان کن البته با خاکشیر
CafeMom Tickers
: جمعه,12 دی 1391 ساعت 17:37:01

پرسش:
سلام دکتر مدتی است وقتی پوشک پسرمو باز میکنم الت تناسلیش رفته داخل و با دست وقتی دو طرفش رو فشار می دم میاد بیرون مشکلش چیست؟ پسرم 2ماهو نیمه است و در 10 روزگی ختنه شده با تشکر

پاسخ:
می تواند طبیعی باشد و یا پوست آلتش بیشتر باشد صبر کنید احتمالا به تدریج بهتر خواهد شد
فرزندم در خواب می خندد... با خودم می گویم حتما با فرشته ها حرف می زند.... شاید خاطرات بهشت را مرور می کنند...
salam memol junam khub i
man ninim shirekhoshke nan midadam
taze fahmidam del dardash male shir khoshke
4.5 mahas
shir khoshk chi besh bedam
kolan khodam ham labaniato hazf kardam
bejash ca+d mikhoram
mamnun misham rahnamaii koni
chon nini sinaro ham nemigire shiram kame
pedaram darumade khabesh mikonam shir midam baz bidar mishe az goshnegi
مریم جون چهار زیره از عطاری می گیری که همون چیزایی که خودت گفتی توشه علاوه بر اون زنیان و اویشن هم پودر کن بعد با نبات بساب بزار تو شیشه.هر وقت خواستی استفاده کنی تو یه فنجون اب جوش یه قاشق چایخوری ازش حل کن بعد 10 دقیقه قابل استفاده است.
شیلا جون رنگینک و کاچی واسه برگردوندن انرژی خیلی خوبن اما اونکه من گفتم برای تنظیم سریع فشار و همچنین قند خونه به خصوص که اکثرا بعد زایمان خیلی تشنه می شن و خاکشیر رفع عطش هم می کنه
ا اجازه ممول جونم ..... عسل جون پسر منم دقیقا همین طور بود با شیر خشک نان خیلی به خودش میپیچید و اذیت میشد و شکمش خوب کار نمیکرد ... من از اواخر ماه اول بهش اس م ای گلد میدم خدارا شکر خیلی باهاش راحته و وزنگیری خوبی هم داشته چون وزن زمان تولدش 2700 بود ولی دو ماهگی به 5600 رسید.
2706