2733
2739
عنوان

معرفی رمان زیبا

4782 بازدید | 9 پست
رویای تبت(فریبا وفی).چراغها را من خاموش میکنم(زویا پیرزاد)عادت میکنیم(زویا پیرزاد).یادی در کوچه ها(فریبا وفی)سووشون(سیمین دانشور).از دل گریخته ها(مسعود بهنود)
شوهر آهو خانوم : علی محمد افغانی( شاهکار رمان های ایرانیه) . شادکامان دره قره سو از همین نویسنده .بامداد خمار و شب سراب .دالان بهشت. یلدا. گندم . یاسمین : این 3 رمان آخری مال م . مودب پور. خانوم : مسعود بهنود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام دوستان .رمان ریشه ها هم زیبا و جالبه وهم یک حقیقت که ریشه اش تو تاریخه .رمان بخشنده هم خیلی جالبه اگر بخونید پشیمون نمی شید. بامداد خمار هم با اینکه قدیمیه واقعا قشنگه و همینطور دالان بهشت که تو ردیف بامداد خماره.
سلاخی زار می گریست به قناری کوچک دل بسته بود
2740
غزال - در امتداد حسرت (طیبه امیرجهادی ) - همخونه - کسی می آید (مریم ریاحی) - هستی من (جوزانی)-

الهه ناز - کویرتشنه (مریم اولیایی) - عاشق منتظر- نوا (مرضیه جهان آرا)- عاشقم باش (الهام قسیم)-

می تراود مهتاب - بازباران (مریم رضاپور)