2733
2734
عنوان

پروفسور عباس افلاطونیان

12323 بازدید | 5 پست
سلام مشکل من مربوط به تعداد کم اسپرم شوهرمه تحت نظر پاک روش هستیم امرو آز دادیم که جوابشو تو تاپیک نوشتم. میخوام برم پیش دکتر افلاطونیان و نظرش رو بدونم راجع به میکرو. تعریفش رو خیلی شنیدم. تصمیم دارم درمان شوهرم رو با پاک روش ادامه بدم در کنارش هم میکرو کنم. میترسم زمان رو الکی از دست بدم آخه ما نزدیک یکسال هم علاف دکتر اشرف گیاهی بودیم البته بی تاثیر نبود حالام می ترسم معطل شم یه مدت بعد دوباره همین حرکت اسپرمی که با گیاهی نتیجه گرفتم هم کم بشه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نام مهربونی خدا

آپلود عکس
**************گیاه خرنوب درمان موثر برای اسپرم های کم و اسپرم های کم تحرک****************

خرنوب گیاهیه که پرفسور دکتر ابراهیم عدنان ساراچ اوغلو برای آقایونی که تعداد اسپرمشون کمه و یا اسپرم کم تحرک دارند و همچنین درمان زود انزالی معرفی کرده من تو سایت دکتر ابراهیم ده‌ها نفر رو دیدم که ایمیل زدند و از ایشون تشکر کردند و گفتند که با همین روش نتیجه گرفتن !!!!!!

طرز استفاده:
در نیم لیتر آب در حال جوشیدن، 6 الی 7 عدد خرنوب را شکسته و خرد کرده و بریزید در شعله ملایم و ظرف در بسته، 3 دقیقه بجوشانید. بعد از اتمام مدت جوشیدن زیر اجاق را خاموش نمائید و 20 دقیقه استراحت دهید. بعد از اتمام زمان استراحت با قاشق قطعات خرنوب را از آن خارج نمائید. بعد از خنک شدن نصف آن را صبح با شکم گرسنه و نصف دیگر آن را شب، هنگام رفتن به رختخواب بنوشید. این طرز استفاده را به مدت یک هفته هر روز اجرا نمائید. بعد از گذشت هفتة اول به مدت سه ماه هر شب هنگام رفتن به رختخواب یک لیوان بنوشید. در ماه‌های بعد گهگاهی بکار ببرید.

برای رسیدن به نتیجه مطلوب رعایت مقادیر و زمان مصرف ضروری میباشد.
من تنبلی شدید تخمدان دارم و همسرم کم تحرکی اسپرم داشت .. حدود یه سال و نیم پیش با یه دوست نی نی سایتی به نام زیبا آشنا شدم که که گفته بود با پیازدرمانی مشکل تنبلی تخمدانش حل شده و باردار شده بود این بود که افتادم به دنبال اطلاعاتی راجع به پیازدرمانی و بلاخره متوجه شدم که این روش درمانی رو پرفسور دکتر ابراهیم ساراچ اغلو دکتر ترکیه ای پیشنهاد دادن و خیلی هم موثر بوده... همچنین تو همین سایت دکتر یه گیاه دارویی موثر دیگه ای به نام کچی بورنوزو یا همون (خرنوب ) رو برای درمان تعداد و تحرک کم اسپرم و درمان ناتوانی جنسی آقایان پیشنهاد داده...باور کنید خودم با چشم های خودم دیدم و خوندم که صدها نفر اومده بودن و اعلام کرده بودند با این دو روش باردار شدن... باورش برام سخت بود ولی امتحان کردنش راحت بود.. چون شوهرم کارش با ترکیه است و نمایندگی چند تا از شرکت های ترک رو تو ایران داره و حداقل سالی پنج شش بار به اونجا سفر می کنه ... وقتی اولین بار خرنوب رو آورد و دم کردش رو به مدت 20 روز خورد باورم نمیشد تو این مدت کم انقدر تأثیر داشته باشه... تحرکش از 0.8 درصد رسید به 13... الان هم آخرین آزمایشی که داده خدا رو صد هزار مرتبه شکر که به 40 رسیده و تعدادش شده 100 ملیون.. طوری که دکتر هم تعجب کرده بود .. هر کسی باور نمی کنه می تونم جواب آزمایش هاشو براش بفرستم...
خلاصه بعد این مدت هر سری که شوهرم می رفت برای چند تا از دوستای خودمم می آورد ولی با مصیبت های زیاد چون تو فرودگاه خیلی گیر می دادن که این چیه و هزینه هاش خیلی بالا در می اومد چون می فرستادند آزمایشگاه فرودگاه و کلی دردسرهای دیگه... که به همین خاطر دیگه نتونستم بیاریم تا امروز که بلاخره موفق شدیم یه عطاری رو تو ترکیه پیدا کنیم که خرنوب رو به مقدار زیاد برامون بفرسته...

برای اطلاعات بیشتر می تونید به کلوپم مراجعه کنید
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18481

برای سفارش می تونید تو این کلوپ پیام بگذارید
اینم شماره م 4870297*0935
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا