2733
2734

سلام دوستان .روزاي اولي كه ميخواستم باردار شم اصلا به بخش جدي ماجرا فكر نكرده بودم اما الان حسابي حول و ولا گرفتتم كه كاري كردم اگر نتونم خوب تربيتشون كنم چكار كنم..

“In three words I can sum up everything Ive learned about life: it goes on.”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

وقتي بيافتي توش ديگه راحته از دور فقط سخته.... خواهر من دوتا بچه با اختلاف يك سال اورده... فقط چاق ويه خورده خونه كسي رفتن اذيتش ميكنه همين... بچه ها باهم سرگرمن ميزنن تو سر كله هم اينقد راحته.... بزرگتر شن راحتتر هم ميشه الان يكي سه وخورده اي سالشه يكي هم يك ونيم،... 

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

سلام عزیزم 

مبارکت باشه 

بچه اولت چند سالشه؟

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
2740

پسرم ٣ سال و ٧ ماهشه ٥ هفته ديگه اگه خدا بخواد سزارين ميشم ميترسم از پس سه تا آدم ديگه تو خونه غذا پختن و كاراي خونه بر نيام

اتفاقا راحت تر بر مي ياي 

منه بدبخت كه ني ني ٤ ماهه ميشه بايد دختر م بره پيش دبستاني خيلي سختمه

نمي دونم چجوري باهاش كنار بيام

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

من يكم احساس افسردگي ميكنم .يعني به طور مثال با همسرم ميرم بيرون لباس ميخرم خيلي هم خوشگل اما دلم نمياد تا به دنيا اومدن دخترم لباس نو بپوشم.يا اينكه اصلا دستم نميره به خودم برسم .چنتا بيكاري هم اومده سراقم كه واويلا نميدونم با اونا چكار كنم.

پسرم صبح تا ظهر ميره مهد كودك بيشتر روزو استراحت ميكنم.اما اين آشفته حالي داره داغونم ميكنه هيج لباسم اندازم نيست.سر زايمان اول همه لباسامو ريختم دور از چاقي خيلي بدم مياد الانم كه تا حد اقل ٦ ماه چاق ميمونم.

نگران نباش.من هم زمان زابمان  دومم که  خداخواسته وغافلگیری بود دخترم2/5ماه سن داشت.از قضا پسری اوردم کاکل زری😂😂 کلا الان که دوسال و4ماهشه هممون رو یکجا رنده کرده😂😂😂 خدایششش سرویس شدیم.من دبیر هم هستم.وسواس هم هستم.از صبح تا شب میشرن ومیسابم ومیپزم ولی خدا خودش یاور همیشه مومنه.نگران نباش.فقط باید وقت زیادی بزاری واعصابت رو فولادین  کنی😂😂😂

هدایای خداوند به من.وهمسرم      لاحول ولا قوه الا بالله           

منم میترسم خل و چل شم یه دو ساله دارم شوهرمم بعدازظهرا میره سر کار گاهی هم ماموریت دانشجو هم هستم بدتر از همه خانواده و فامیلم همه ایرانن

میدونم میگذره ولی فکر کنم نصف عقلمو از دست بدم تا اینا یکم بزرگ شن

2706