2733
2739

کسی هست یکی را طبیعی و یکی را سزارین کرده باشه ؟

میخوام از تجربه هاتون بگید .

من اولی را طبیعی آوردم اما این با پا هست و احتمال زیاد باید سز کنم؟

بیاید بگید هر کدومش براتون چه جوری بود کدوم سختر بود ؟

الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.

من دارم دیوانه میشم . باداری اولمه. نی نی پسره. خسته شدم از بس فکر و خیال کردم. خواب زایمان دیدم. در مورد طبیعی و سزارین مطالعه کردم و از اطرافیان پرسیدم.واقعا نمیدونم چیکار کنم. بالاخره طبیعی یا سزارین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من دارم دیوانه میشم . باداری اولمه. نی نی پسره. خسته شدم از بس فکر و خیال کردم. خواب زایمان دیدم. در ...

واقعا دغدغه خیلی بزرگ و کابوس خیلی بدیه خدا خودش کمکمون کنه

من اولی روطببعی زایمان کردم خیلی زجرکشیدم بعدش دچارشقاق شدم وعمل کردم خلاصه فاجعه بود برام دومی روسز کردم هزاربرابرراضیترم وسومی روحتما سزخواهم کرد به لطف خدا

2738
9هفته که نه میگن تا هفته سی و پنج یا شش وقت داره بچرخه ولی احتمالش فقط پنج درصده

عزیزم احتمال پنج درصد برا اینه که نچرخه یعنی بریچ بمونه، منم هفته 30 بریچ بود بچم الان هفته 39 هستم هفته 38 رفتم سونو گفت چرخیده

عزیزم احتمال پنج درصد برا اینه که نچرخه یعنی بریچ بمونه، منم هفته 30 بریچ بود بچم الان هفته 39 هستم ...

نمی دونم دوستم که ماما هست گفت احتمالش کمه

عزیزم احتمال پنج درصد برا اینه که نچرخه یعنی بریچ بمونه، منم هفته 30 بریچ بود بچم الان هفته 39 هستم ...

به نظرت خودت موقع جرخش متوجه حرکت متفاوتی ازش شدی ؟

آخه من از همون اول میدونم سرش سمت چپ بالاس چون این قسمت تکونی حس نمیکنم ولی بقیه جاها خیلی حرکت میکنه و از روی شکم کاملا مشخصه. به نظرم در کل چرخشی نداشته که سرش جابه جا بشه

تا هفته 38 مشخص نمیشه، خیلی کم پیش میاد که بریچ بمونه، مال منم بریچ بود امیدوار بودم که نچرخه سز بشه ...

بچه چندمه؟

من فکر میکردم احتمال پنجاه پنجاه باشه اما امروز با دوستم صحبت کردم گفتم فقط پنج درصد ممکنه بچرخه و من اطرافم زیاد دیدم که نچرخیده بچه شون تا آخر. الهی هر چی خیره پیش بیاد برای همه

ولی بلاتکلیفی خیلی بده 

به نظرت خودت موقع جرخش متوجه حرکت متفاوتی ازش شدی ؟ آخه من از همون اول میدونم سرش سمت چپ بالاس چون ...

آره مال من تا زمانی که بریچ بود تمام ضربه هاش زیر نافم بود، ولی بعدش که چرخیده بود بالای ناف ضربه میزد یا بغلای نافم، بعدشم وقتی چرخیده بود قشنگ سرشو پاین احساس میکردم و ببخشید همش احساس ادرار داشتم

بچه چندمه؟ من فکر میکردم احتمال پنجاه پنجاه باشه اما امروز با دوستم صحبت کردم گفتم فقط پنج درصد ممک ...

من بچه اولمه، ولی از اولشم میدونستم میچرخه بس که اطرافیانم گفتن میچرخه چون جا داره

2706