2737
2734

باردارم و خیلی عصبی ام. اطرافیان باید خیلی هوامو داشته باشن وگرنه اگه یه مقدار اذیتم کنن سرشون داد میزنم. تحملم کم شده. میترسم یه بچه عصبی به دنیا بیارم

منم خیلی زود عصبی میشم

خدا بهمون رحم کنه

قبلا ،تمام لحظات خوشم با همسرم و پسرم رو استوری میزاشتم،بعد همش ناخودآگاه یهویی بحثمون میشد.یه شب شوهرم گفت چشممون کردن،دیگه استوری و پروفایل نزاشتم،الان خیلی وقته خوش خرم داریم زندگی میکنیم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

یکی از نزدیکانم همینجور بود تو بارداری خیلیی عصبی بود بچشم خیلی نق نقو شد نمیدونم تاثیر همین بود یانه 

ولی میتونی براش قرآن بخون مخصوصا سوره والعصر واسه آروم و صبور بودنش خوبه صلوات بفرست براش دستت رو بزار روشکمت باهاش حرف بزن شعر براش بخون 

من اینکارارو انجام دادم واقعا تاثیر داشت پسرم خیلی آرومه تا مشکلی نداشته باشه گریه نمی کنه مخصوصا دوماه اول  اونقد آروم و بی دردسر بود کا مادرشوهرم می گفت به کسی نگید اینجوریه چشم میخورههههه😃😄

2738

منم زیاد دیدم. مادر که عصبی باشه بچه هم بدقلق و عصبی میشه. یکی از فامیلامون زن و شوهر با هم مشکل داشتن، زنه همیشه تو بارداری عصبی بود. بچه اش دنیا اومد یکسره داشت گریه میکرد، الکی الکی.... الانه الانه که مدرسه میره هم همینه.... به بیخودترین دلایل بداخلاقی میکنه.... اصلا خنده این بچه یک هزارم گریه شه....

بعله منو مامانم

آنِه!!!💙 تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؛ وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود؛ با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات، از تنهایی معصومانه دست هایت؛ آیا می دانی که در هجوم درد ها و غم هایت؛ و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت؛ حقیقت زلال دریاچه نقره ای نهفته بود؟ آنِه! اکنون آمده ام تا دست هایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری؛ تا در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی؛ اینک، آنِه! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست، در انتظار توست …