2733
2734
عنوان

همش مرضای عجیب و غریب

680 بازدید | 56 پست

سلام من مدتیه همش کارم دکتر رفتنه بخدا خسته شدم ابرو برام نمونده الان یک هفته ست دچار تنگی نفس میشم بیشتر موقع درازکشیدن و نشستن روم نمیشه به شوهرم بگم اخه تازه از استرس سرطان سینه دراومدم بعد کلی دکتر رفتن و سونو و نمونه برداری و استرس زیاد خانوادم فهمیدم خدا روشکر مشکلی ندارم که به این مشکل دچار شدم 😓😓 sk

باید دنبال شادی ها گشت غم ها خودشان ما را پیدا می کنند

بخدا نگین تلقینه اصلا بفکرش نیستم ولی الان اذیتم خودم فم میکنم از معده مه نمیدونم چیکار کنم دفترچه بیمه م پر شده از نسخه های دکترای مختلف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عزیزم بخاطر مشکلات اعصابه...اعصاب و معده بهم ربط دارند..عصبی شی معده ات خراب میشه معده ام خراب شه باز عصبی میشی...تنگی نفست از معده و اعصابته...

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
2740

من که دفترچه بیمه ام همیشه سفید سفید تا حالا نشده از وقتی بیمه سلامت اومده یه برگش پرشه فقط سرما میخورم 

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 

دوری از خانوادم و تنهایی اذیتم میکنه ولی همیشه برنامم پره و نمیزارم بیکار باشم. ولی اخرش همش اینجوریم الان از تنگی نفس خابم نبرد مردن بهتر از این زندگیه

یه دکتر اعصاب و روان برو و استرس و این افکار منفی رو درمان کن 

اون تنگی نفست در حال خوابیده هم درمان میشه

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706