2737
2739
عنوان

شیر خشک بیومیل یا ببلاک ای آر

23255 بازدید | 13 پست
سلام دوستای گل و همراهای نازنینم
یکی از همکارای من بچش زود به دنیا اومده و به شیر خشک حساسیت داره و همه شیرا رو بالا میاره. فقط بیومیل ای آر یا ببلاک ای آر بهش میسازه و این شیر اصلاً پیدا نمیشه! میگه بچم از فردا گشنه میمونه!!! خواهش میکنم هر کی میتونه کمک کنه. اگر داروخانه دارین یا کسی رو آشنا دارین که بشه این شیر رو ازش تهیه کرد لطفاً بهم معرفی کنین. یک دنیا ممنون لطف و محبت همیشگیتون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کمیا جان پسر من 10 ماهشه از 3 ماهگی شیرخشک ببلاک ar میخوره ... الان 10 روزه پیدا نمیکنم ... بردم دکترش گفت دیگه نیست بهم گفت شیرخشک معمولی بدم و 1 مشت برنجو با 1 پارچ آب بزارم بپزه لعابی که میده بریزم تو شیرخشک معمولی بخوره ... میشه ar
اما بچه همکار شما خیلی کوچیکه ... نمیدونم میشه یا نه ...
شیر خشک آپتامیل هم ar داره ...
دنـــیا ارزش پـــا کوبیـــدن بـــه شـــکمت را نداشـــت ....
ببخـــش مـــرا مـــادر :-(
2742
ممنونم از راهنماییت مریم جان این بچه این چیزا رو معدش قبول نمیکنه خدا کمک کنه بتونیم براش ای آر رو پیدا کنیم. ایشالا که پسر شما هم همیشه سلامت باشه عزیزم بازم ازت ممنونم
2740
عزیزم ببلاک اچ آ برای حساسیته اآر مال بچه هاییه که رفلاکس دارن اگررفلاکس داره میتونه شیر معمولی هم بهش بده به شرطی که کم کم بده معدش یهو پرنشه سرش موقع شیرخوردن بالا باشه وبعداز شیر 20دقیقه عمودی نگهش داره ...پسرمنم ازاول باهرشیری که میخورد بالا میاورد ولی من همین ببلاک معمولی دادم بهش اصلا شیررژیمی ندادم بچش بزرگتربشه به غذا بیفته خودبه خود خوب میشه باید باهاش مدارا کنه
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است