2737
2734

مامانای گل دخترم ۱  سال و ۲ ماهشه.از شنبه استفراغ و اسهال داشت.سریع بردمش دکتر گفت ویروسیه.فقط قطره متوکلوپرامیید داد.و گفت مایعات کم کم بهش بدم.جز شیر خودمم هیچی نمیخوره.حالا استفراعش کمتر شده.اسهالش هم کم شده ولی خیلی بیحاله.دددیروز بهتر بود.امروز دوباره استفراغ کرد.البته ۲ بار.نمیدونم چه کار کنم که اینقدر بهونه گیری نکنه و گریه نکنهاونایی که تجربه دارید حواهشن کمک کنید.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

دختر منم همینجور شد بستریش کردن چهارروز تو بیمارستان سه روزم تو خونه یستری شد الان بهتره خیلی بد بود مراقب دخترت باش اب بدنش کم شده که بیحاله مث دختر من تنها راهش سرم زدنه که یکم حالش جا بیاد یه سرم تقویتی براش بزنن سرحال میشه منکه دخترم داغون شد این چندروز خودمم کنارش اب شدم

اسهال و استفراعش خیلی کمتر شده.امروز یه کم اب گوشت بدون چربی تو شیشه بهش دادم.دکتر گفته غذاهای سنگین ندمش.نان و چایی شیرین هم خورده.و عرق نعنا و بارهنگ و حریره سنجد .ولی تو این ۳ روز خیلی آب بدنش رفته.دیگه چی بهش بدم؟

منم دخترم اسهال استفراغ شد.نترس عزیزم.بردمش دکتر گفت شربت آبلیمو بهش بده.دوغ و ماست بده.شربت خاکشیر بده.روز بعد سوپ سبک درست کن بده که دختر من نخورد.فقط شیر خودمو میخوره با ماست و آب و دوغ.غذا بهش نده فقط مایعات بده اصلا هم نگران نباش.

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  
2706