2733
2734
عنوان

محصولات50۴۰ دروغ

199 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من محصولات 5040خرید باتوجه به تبلیغات آقای افتخاری کریمی انصاری خانم مقانلو خیلی های دیگه که برامون قابل احترام بود کرم زد چروک ش که دروغ بود پک زد سفیدی روکه اصلا استفاده نکردم بعد چندین بار تماس پیامک به شرکت کارشناسش گفت که باپست محصول کنید بعد ۱۵ روز پول واریزمی کنیم به کارت من قبول نکردم خودم وهمسرم حضوری رفتیم شرکتش شون اونجا ۶ نفر به چشم خودم دیدم که امده بودن محصول خریداری شده روپس بدن اگر وقت داشتم از همشون فیلم می گرفتم می فرستادتوشبکه های مجازی که مردم به چشم خودش‌ن ببین تواین شرایط بد  اقتصادی بیشتر ضرر نکنن بازم ۱۰تومان هزینه ارسال کم کردن عین مبلغ پس ندادن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من هر وقت از این مدل تبلیغات میبینم به همسرم میگم یعنی واقعا کسی هست بره از این محصولات بخره؟ کاملا واضحه خالی بندیه تازه تبلیغاتشونم خیلی سطح پایینه انگار دارن بچه گول میزنن

صبح میشه این شب، باز میشه این در 
ما بیشتر به خاطر بازیگر های فوتبالیستها رفتیم گفتیم که این هیچوقت خودشون خراب نمی کنن برن تبلغ کنن

به خاطر پول همه کس همه کار میکنند هردفعه از این تبلیغ های تلویزیونی هزارتا گند در میاد 

پسر گلم 
2740