2752
2734
یا خدااااااااا  ینی ی چی شبیه اپلاسیون  بجای موم خمیر یکی بیاد بگه من اشتباه م ...

اون چيزي كه من شنيدم خميري رو درست مي كنن كه تركيبش رو من نمي دونم و اون رو به صورت ماساژ مي مالن رو پوست نوزاد. مثل اپيلاسيون نيست

البته مي گم من هم تو تاپيكهاي ني ني سايت ديدم. نمي دونم والا

مي گم امتحانش ضرر نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدا از تاثیرش و این حرفها

تو خودت نمیدونی ترکیباتش چیا هست جرات میکنی چنین چیزی یه صورت نوزادت بزتی؟ عمرا اگه دلشو داشته باشی. نوزاد انقدر حساسه ببوسیش تمام صورتش جوش میزنه چه برسه به اینکه خمیر و مواد ترکیبی بهش بچسبونی 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731

منم مادربزرگم همیشه میگفت شیر آغوز رو بزنی به قسمتهای خاص بدن دختر دیگه موهاش درنمیاد. میگفت مادر خودم همینکارو کرد که دیگه درنیومد موهای تنم. واقعا هم تنشون مو ندارهريال زیر بغل و .... هیچی نداره. 

منم تو بیمارستان به کمک پرستار پول دادم این کارو بکنه، قبل لباس تن کردن میگفت زدم ولی دختر من کلی دست و پاش مو داره... اثر نکرد...

حالا مادربزرگم میگه نههههههههه... باید چند بار میزدی....

الکیه... باور نکن.... 

کردها هم مثل اینکه خمیرمالی دارن، مثل جلبک انداختنه. درد داره. یه چیز صمغش شکل رو گلوله میکنن و میچرخونن رو پیشونی بچه مثلا اونم مثل موم موها بهش میچسبه و کنده میشه.... بازم درمیاد....

جدا از تاثیرش و این حرفها تو خودت نمیدونی ترکیباتش چیا هست جرات میکنی چنین چیزی یه صورت نوزادت بزتی ...

ظاهرا مواد طبيعيه تركيباتش. آرد مخصوص و اين چيزا

قطعا اول از تركيباتش مطمئن مي شم و بعد انجام مي دم به نظرم أرزش امتحان كردنش رو داره

منم مادربزرگم همیشه میگفت شیر آغوز رو بزنی به قسمتهای خاص بدن دختر دیگه موهاش درنمیاد. میگفت مادر خو ...

آخی طفل معصوم. ما یه اپیلاسیون میریم از درد میمیریم.آخه این چه کاریه؟! در نهایت پول براش جمع می کنی بزرگ شد میره لیزر میکنه دیگه. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

من دیدم ارد رو با اب مخلوط میکنن یک خمیر به وجود میاد نسبتا سفت بعد روی کل بدن بچه که موی زاید داره می مالن حالت دورانی .البته روزای اول بعد تولد ....بعد موهاریشه شون سفت مبشه.تاثیر هم داره من دیدم 

خدا بهترینو برام میخاد ایمان دارم  

ببین عزیزم قطعا بچه خودته صلاحش رو بهتر میدونی و دلسوزتر از من هستی

ولی نسبت به چی امتحان کردنش ارزش داره؟ من دارم از حساسیت پوستی حرف میزنم که ممکنه قابل جبران نباشه یا اسیب به بچتون بزنه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706