2733
2739

سلام خانم ها

سقط چطوریه ؟؟ من یک حاملگی پوچ دارم که منتظر سقطم ... حالا از پری شب لک بینی خیلی کم دارم عذر میخوام چند باری یه چیزاییی ازم دفع شده نمیدونم لخته مونده ی خون یا چیز دیگه حالا دیشب تو خواب یکم زیاد شده بود ولی باز خیلی کم درد هم اصلا ندارم 

میخوام ببینم سقط چطوریه ؟؟؟ممکنه بدون خونریزی زیاد دفع شه ؟؟ اخه دکتر گفته وقتی به خونریزی افتادی و چیزی دفع کردی بیا بیمارستان تا قرص بدیم کامل دفع شه وگرنه مجبوریم عملت کنیم

من نمیدونم کی باید برم بیمارستان 😕😕😕 

هنوز لکه بینی دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عزيزم من يكبار سقط داشتم هفته ٦ بودم 

اولش لكه بيني شروع شد و بعد خونريزي و يهو تبديل به دفع لخته شد كلي معذرت ميخوام كلي لخته دفع كردم و بعد دوباره خونريزي بود بعدش رفتم سونو گفت دفع شده احتياج به قرص و كورتاژ هم نداشتم 

من كه ديگه به اين كارها نرسيد ولي زعفران غليظ با گلاب يا عسل درست كن جوشونده آويشن و جعفري و يا زرشك بجوشون تا آبش گرفته بشه و بخور ان شاالله شما هم احتياج به هيچي پيدا نميكني 

فقط يكم ممكنه دردش بيشتر از پريود باشه سعي كن خودتو گرم نگه داري و اگر برات مقدوره تنها نباشي 

خدایاشکرتتتتت 😍😍
چرا بد موقع ؟؟ خلوته ؟؟

عزیزم چیزایه گرم بخور طناب بزن دراز نشست برو پیاده روی کن.همینطوری دفع کنی بهتر از کورتاژه

خداجونم هرکی آرزویه مادرشدن داره* زودترآرزوشو برآورده کن*داره دیرمیشه*عاشقتم
2740

اگه زیر پنج هفته یی خونریزیه شدید نمیکنی . 

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..

عزیزم منم دوروزپیش خونریزی داشتم رفتم سونوگرافی گفت اطراف ساک حاملگی خونریزی کرده.استراحت کن.ب دکترم نشون دادم اصلاداروندادگفت چون فقط ساک حاملگی بوده نمیشه داروداد.قلب هنوزبه مرحله رشدنرسیده

برگشتم خونه خیلی ازم خون امدلخته ای.نمیدونم حالاسقط شده یانه.ده روزدیگه بایدبرم سونو بدم

سلام عزیزم منم هفته 7 سقط داشتم اولش لک بینی بعدش بیشتر میشه و ی لخته هایی شبیه جگر ازت دفع میشه و موقع سقط ی دردهای منظم دقیقا مثل زایمان طبیعی داری و زیاد راه برو آناناس بخور ایشالا ب راحتی دفع میشه

اولش لکه بینی داری بعدش لخته لخته میاد سعی کن صبر کنی بیشترش دفع بشه بعد برو پیش دکترت که اونجا اذیتت نکن...

خداجونم هرکی آرزویه مادرشدن داره* زودترآرزوشو برآورده کن*داره دیرمیشه*عاشقتم
واقعا یعنی ممکنه الان سقط شده باشه ؟؟؟ برم بیمارستان ؟؟

هیچ قرصی واسه سقط نخوردی ؟ میخوای زعفرون بخور و یه کم صبر کن .    ایشالا که ب خیر بگذره 🌹

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
2706