2752
2734
مامانای عزیز از توجه و عنایت همگی شماها ممنون. به حضور همگی شماها می رسانم با توجه به تعریف بیمارستان علی اصغر در همین سایت و دکتر فوق تخصص سرکار خانم سیاح امروز صبا جونم را به آنجا بردم. از دعای شما مادرای مهربون در حال حاضر جای نگرانی نیست اما تا چند ماه تحت نظر می باشد. نتیجه قطعی پس از ارائه آزمایش معلوم می شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام
نسرین جان تاپیکتونو اتفاقی دیدم چند تا سئوال داشتم
اول بگم دختر منم 2 هفته پشت هم تب کرده البته اینبار یعنی دفعه دوم گفت خلط پشت حلقه که احتمالا سینوساش درگیره و آنت بیوتیک داده فعلا خوبه منتها من با دیدن تاپیک شما نگران شدم اول اینکه دخترتون چند سالشه ؟چند بار تب کرد و آیا بینش تب قطع می شد یا نه مدام تب رو داشت حالا کم و زیاد ؟تو معاینه گلوش چیزی شبیه آفت ندیدن؟ و اینکه درمانش چطوریه یعنی چی اینکه گفتین باید تحت نظر باشه ؟
ببخشید طولانی شد سئوالام
روشا جان بیماری دخترم صبا شش سالشه که بیماریش با لرزهای پس از شستن دست و تب خفیف شروع شد. بعد از دو هفته با تب شدید و بدون ابراز هیچ دردی ادامه داشت بردم بیمارستان میلاد پس از معاینه گلو گفت آنژین شدید داره و بعد از معاینه شکم و احساس بزرگ شدن طحال آزمایش خون و سونوگرافی کبد و طحال مشکوک به ویروس مونو شد. چون بیماری قلبی هم داره یک پنی سیلین زد و تنها درمانش استراحت و خوردن مایعات عنوان شد. تقریبا هفت روز تب شدید داشت. بعد از یک هفته خوب بود مجددا شروع شد . درد پهلو و لرز و پنجشنبه شب دوباره تب بالا . شنبه ببردمش بیمارستان علی اصغر دکتر پس از معاینه گلو گفت ترشحات پشت حلق داره که از سینوسا می تونه باشد برای همین سرم شستشو داد. و برای اینکه طحالش در اثر ویروس مونو به حالت اول برگرده دکتر گفت هر ماه صبا جون را باید معاینه کنه. الان بزرگ ترین مشکلش اینه که کم اشتها بود بدتر شده.
در خصوص آفت من تصویر این بیماری را در اینترنت دیدم فکر کنم چیزی شبیه به همین آفت است . این بیماری با آزمایش خون مشخص می شه.
نگران نشو عزیزم انشاء الله که دلبندت و تمام دلبندهای کره زمین سلامتیشنو زود زود بدست میارن
ممنون از اینکه پاسخ دادین کوچولوی من 2 سالست و خیلی ضعیفه تو رو خدا دعا مشکلش این نباشه
انشالله که دختر گل شما هم هر چه زودتر روند بهبود رو طی کنه و طحالشم هم هر چه سریعتر به حال اولش برگرده و خیال شما هم راحت بشه آمینننننننننننن

دکتر کامبیز متواضع

متخصص کودکان و نوزادان

رییس بخش کودکان بیمارستان دی هستن

کارشون فوق العاده ست

مشاوره آنلاین هم دارن

کد پزشک 5127

‏«مطپ | مشاوره پزشکی | خدمات پزشکی» را در بازار اندروید ببین:
http://cafebazaar.ir/app/?id=ir.matap.app&ref=share

توی apple store هم هست

سرچ کنید Matap