2733
2734

بیاین تبادل تظر

چ شیر خشکی میدین

بچه ها تون روزی چندبار شیر مادر میخورن چندبار شیر خشک

چند وقتشونه

شیشه دادن باعث نشده سینه رو نگیرن یا اذیت کنن

خداجون دوست دارم*ساغر*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوقلو دارم

هم شیرخشک دادم هم شیرخودمو

اگه شیرخشک میخاید بدید باید شیشه مناسب بگیرید تا نی نی سینه رو پس نزنه

شیشه اونت با سرشیشه گلبرگی که شبیه سینه مادره خیلی خوبه

شیرخشک هم آپتامیل میدادم چون هم سبکه هم به بچه های من میساخت

2742

کلا تو خواب و تا ظهر شیر خودمو میدادم ولی سه بار در روزم شیر خشک که اندازه اش بستگی به میل و سن نی نی داره

اخر شبم شیر خشک میدادم که دیرتر گرسنه شن و بیدار شن تا منم بتونم بخوابم

دختر من یک ماه و نیم دیگه دنیا میاد، ولی دکترم گفته از همون اول شیرت رو بدوش و هفته ای یکی دو وعده با شیشه بهش بده تا عادت همزمان به شیشه و سینه پیدا کنه. در مورد شیر خشک چون طعمش مطلوبتر از شیر مادر هست گویا بچه هایی که شیر خشک هم ميخورن تو سنین کمتر تمایل به خوردن شیر مادر رو از دست میدن ولی به هر حال اگه به هر دو عادت کنن حداقل تا نه یا ده ماهگی سینه رو هم میگیرن. 

خاله من با شیر دوشیده خودش و تغذیه با سینه، دوسال پسرشو شیر داد، ولی دوتا از فاميلهامون با ترکیب شیر خشک و سینه، بچه هاشون هشت نه ماه شیر خودشونو خوردن

منم دوقلو دارم هم شير خودمو ميدم هم شير خشك وقتي تازه به دنيا اومدن خيلي ضعيف بودن سينه رو نميگرفتن منم مجبور يؤدم شير كمكي بدم ولي در كنار شيرمو ميدوشيدم ميدادم تا خشك نشه اول بايد سينه خودت را بدي و مجبورش كني بخوره بعدش با يه سر شيشه كوچك بهش. ئر خشك بدي ، من سيميلاك ميدم بهشون شبا هم شير خودمو ميدم ، بستگي به سنشون داره كه روزي چند بار شير بخوان الان من دارم غذا كمكي را جايگزين شير خشك مبكنم اگر ميخواي سينتم خوب بگيرن اول بايد مجبورش كني شير خودت بخوره 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2738
دختر من یک ماه و نیم دیگه دنیا میاد، ولی دکترم گفته از همون اول شیرت رو بدوش و هفته ای یکی دو وعده ب ...

چ جالب تاحالا نشنیده بودم

ممنون

چ دکتر خوبی ک اینطور راهنماییت کرده

خداجون دوست دارم*ساغر*

دخترمن هفت ماهشه هم شیرخودمومیخورد هم شیشه مشکلی نداشتم تا دوماه قبل که به سختی سینمو میگیره صبحاتوخواب میخوره توبیداری فقط شیرخشک 

من نان دادم وزن نگرفت آپتامیل میدم عالیه

یاعلی
2706