2737
2734
هرجا درخواست دادم کسی پیدا نشد که بگه با بارسوم یا چهارم باردار شده یعنی من که دوبار آی وی اف شدم و نشد دیگه امیدی نیست؟الکی دارم خودم رو مهیای عمل سوم میکنم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکیبا جون نه اینجا فقط هی تکرار میکنن هی تکرار میکنن البته من هنوز پری نیومده که برم برای بار سوم اقدام کنم ولی آزمایشم روز چهارده انتقال منفی بود ولی دوروز پیش بیبی چکم گذاشتم بازم منفی بود میگن به خاطر مصرف شیاف و خوردن قرص استرادیول هست نمیدونم من شهرستان هستم
2731
عزیزم یکی از بچه ها توی همین سایت بار ششمش با فریزاش باردار شده بود دوبار ه چیزی نیست گلم. فقط از کلینیکت مطمئن شو.ببین آیا کسی اونجا کلا باردار شده؟ من خودم الان تو سیکل فریزای دومین میکروم هستم هفته دیگه انتقال دارم قربونت موفق باشی. بعد از سومین میرو ناموفق علت رو بررسی مینن چون تا سه بار جا داره و طبیعیه ه منفی بشه. یه خانم اقای سالم رو دیدم ه واسه تعیین جنسیت اومده بودن و منفی شد یعنی این احتمال واسه همه 30 تا 40 درصده
2740