2737
2739
عنوان

ضيافت بعد از زايمان

475 بازدید | 47 پست

مامان‌هاي عزيز و خانم‌هاي باردار، لطفاٌ بگيد بعد از به دنيا اومدن ني‌ني مهموني دادين؟ همه فاميل را دعوت کردين؟ سالن گرفتين؟ خيلي سردرگمم ميخوام برنامه‌ريزي کنم و پول کنار بذارم. لطفاً راهنمايي کنيد.

هر كس بستگي ب شرايط فاميلي معموني ميده مثلا شما اگر فاميلها سالن مي گيرن سالن بگير

من خونه مودم روز دهم دوال خانواده هامون را دعوت مردم براي شام ☺️البته مامانم و خواهرهام زحمت كشيدن

هرچه دلم خواست نه آن میشود ..هرچه خدا خواست همان میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اينم بگم که سر پسرم خيلي خونمون کوچيک بود 50 متر. به دلايلي خونه مادرم هم نرفتم و مامانم پيشم موندن و براي پسرم توي سالن محل کارم يک مهموني کوچيک با فاميل درجه 1 و 2 (خاله و عمه و اينها) حدود 80 نفر گرفتم. حالا سر دخترم نمي‌دونم چيکار کنم. مي‌خوام ببينم شماها چيکار مي‌کنيد يا کرديد.

هر كس بستگي ب شرايط فاميلي معموني ميده مثلا شما اگر فاميلها سالن مي گيرن سالن بگير من خونه مودم روز ...

آخه بازم همه جا نميشن. من 7 تا خاله و دايي دارم فقط. فاميل شوهر هم که زيادن.

2740

نه.خانمی که تازه زایمان کرده باید استراحت کنه نه با استرس به فکر کارای دیگه باشه.دلیل نداره پولتو بیخودی هزینه کنی.هر کس دوست داشت خودش میاد دیدنت.پولی رو که میخوای اونجا هزینه کنی برا خودت پس انداز کن یه جایی بدردت میخوره.زاییدن که مهمونی نداره

2706