2733
2739

سلام دارم از سر درد شديد ميريم نميدونم چم شده قرصم نميتونم بخورم هيچي نميتونم مصرف كنم خسته ام ميخوام بخوابم ولي سر درد نميزاره دوستان تورو خدا كمكم كنيد

“In three words I can sum up everything Ive learned about life: it goes on.”
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آخی عزیزم..نکنه سرما خوردی؟نمیشه قرص هم بخوری...من با یه روسری پیشونیمو جوری که روچشامم بیفته میبندم و دراز میکشم..فشارتو هم چک کردی؟

همیشه بیش از حد به کسی خوبی نکن و از گوشت خودت نکن بده به طرف بخوره...چون یه روزی اون گرگ میشه و تو بره..  
2731

ویکس داری به شقیقه هات با لاله گوشت بزن

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
2740

فقط آستامینوفن ساده بدون کدئین میتونی بخوري

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

خودمم ميترسم از فشار پايين باشه دو طرفه شقيقه هام درد شديد ميكنه اصلا نميتونم پلك بزارم رو هم پسر و شوهرم خوابيدن اما فك كنم تا صبح بايد بيدار باشم

از استامينوفن خيلي ميترسم عوارض داشته باشه تازه دكترم كه دوماه پيش سرما خوردم گفت هيچ دارويي مصرف نكن مگر خلت آور گياهي

خانمی چون سرما خوردی سینوسهات احتمالا درگیر شده . اگه کیسه آب گرم داری در حد ۵ دقیقه کیسه آب گرم رو روی پیشونیت و زیر چشمات بذار و بعد به همسرت بگو به صورت دورانی پیشونیتو یکم با قدرت فشار بده تا سینوسهات سبک بشه خیلی بهتر میشی حتما امتحان گن . آب لیمو شیرین . پرتقال زیاد بخور . اگه بینیت کیپ میشه قطره منتول توی دستگاه بخور بریز مجاری بینیتو باز میکنه 

2706