2737
2739
عنوان

کسی بوده با خوردن قرص لتروزول باردار شده باشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 304016 بازدید | 284 پست
سلام بچه ها من بعد از دوماه با لتروزول و امپول hcgباردار شدم الان از سونو واژینال و ازمایشگاه اومدم چهار هفته و سه روزمه و جنین در رحم دیده شد بتای من تو این تاریخ 2332.2بود انشالله روزی شما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الماس جون منم دکترم عین داروهات بمن تجویز کردن ولی من یه دوره لتروزول خوردم و فولیکولم فقط سایز ۱۲ و ۱۴ بود که دکتر گفت کوچیکن و نمیشه ماه آینده هم لتروزول و متفورمین بخور ولی من عجله دارم میترسم طول بکشه اخه یکسال و نیمه دارم مداوا میکنم خبری نیست بخاطر همین تصمیم گرفتم که این ماه سیکل ای یو ای شروع کنم پیش یه دکتر دیگه دیگه خسته شدم از انتظار
2742
سلام منم هم نفخ دارم هم حالت تهوع. نمیدونم عوارض لتروزوله یا نه. دکتر به من گفته شبی 2 تا بخورم

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع). خدایا هزاران مرتبه شکرت. انشاالله همه به آرزوی قلبیشون برسن. آمین

2738
اره عسل جون پسرم باید امسال بره پیش دبستانی برا دومی نازا شدم ههههههههههبرا اولی هیچ مشکلی نداشتم

وايييي منم دقيقا شرايطم با شما يكي پسرم امسال ميره پيش سر دومي شش ماه اقدامم هيچ خبري نيست شوهرمم نميذاره دكتر برم و دارو مصرف كنم ميگه خدا بخواد ميده موندم والا

2706