2737
2739

فقط موندم چرا هاليوودي ها همه سن بالا چند تا چند تا ميارن بچه ها سالمن!مهناز افشار و يكتا ناصر و خيلي هاي ديگه هم همينطور

درسته خطراتي داره ولي اينا اغراق شدس كه خب بايدم تو مملكت ما مردم رو بترسونن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من یه جا خوندم که اکثرا دانشمندا تو سن بالای ۳۵ به دنیا اومدن🤔🤔🤔

منم بچه هام یکی ۲۴سالگی یکی ۲۶سالگی به دنیا اوردم

حالا واسه اثبات این قضیه یکی ۳۵سالگی میارم میام بهتون میگم 😎😎😎😎

ادم ها به لبخندی که روی لب مینشانند ودردی که از هم میکاهند می ارزند

من الان باردارم و بالاي ٣٥سال رو دارم

خوب يه سري ازمايش هاي بيشتري انجام دادم مثل آمينو سنتز،ولي اين چيزا كه در اين مقاله نوشته هم ديگه زياده رويه

اين مشكلات براي هر زن باردار در هر سني پيش مياد الان من چندين خانم زير ٣٥ حتي ٣٠ديدم كه متاسفانه جنين سندروم داون داشته و مجبور به سقط شدن

الان سن ازدواج بالا رفته در نتيجه سن بارداري هم همينطور

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

اغراقه عاقا اغراق .... اینام در راستای حذف سزارین و ترغیب ملت برای بچه دار شدن زود و به تعداد بالاست ... بعد عقل کلها نمیگن شما معیشت مردم رو درست کن نمیخواد اجباری خیلی چیزا رو ممنوع کنی ... هیچ احترامی برای مردم قائل نیستن

صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند 
2738

آیا از خطرات بارداری اطلاع دارید؟ دوران بارداری دوران حساسی است که مادرها باید بیش از پیش مراقب سلامتی خود باشند. در این دوران هرگونه تغییر فیزیکی و مشکل کوچکی می تواند برای کودک دلبند شما خطرناک باشد. بنابراین لازم است از این خطرات آگاهی داشته باشید تا بتوانید از آنها پیشگیری کنید و یا برای درمان آن ها اقدام کنید. برای آگاهی از خطرات دوران بارداری در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

منبع : خطرات بارداری | نشانه ها و خطرات تهدید کننده جنین و مادر