2733
2739

داستانش خیلی قشنگه قلمش هم شیواست برای من که متفاوت و جالب بود شما هم دوست داشتید بخونید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1450493/داستان-زندگی-من?page=1

الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.

ممنون جهت معرفی الان میرم میخونم.

تووووووووووجّه توووووووووووجّه                     من کاربریمو لغو میکنم زیییییییییییرا باهاش از تجربیاتم در مورد حکیم  گفتم که واقعا بهش مدیونم، بیماریهای لاعلاجی از من و اطرافیانم خوب کرده و درمانهایی درحد معجزه ازش دیدم بنابراین حاضر نیستم کسی بیاد غیبت اونو به من بکنه و اگرم دفاع کنم بگه تو پول میگیری.آیدی شیوانارو بستم چون هر حرفی نیاز بود گفتم و شونزده ساعت وقت گذاشتم براتون تاپیک جمع بندی زدم.اگرم سوالی دارید از بقیه دوستان توی تاپیک بپرسید همه دوستان پروفسورای محلول دارن.من حقیقتا پنج ماهه شبانه روز پاسخ دادم و دِین خودمو ادا کردم.چیزی ناگفته نمونده. در کنارتون هستم ولی یه دوست معمولی.نه کسی که محلول رو معرفی کرده.جواب سوالاتون رو از توی تاپیک محلول برای کم پشتی مو پیدا کنید.من هشتصد ص خوندم تا این محلول رو پیدا کردم از یک تاپیک خاموش برای شما دو ص تمام تجربیاتم رو جمع آوری کردم از سه سال نتایجی که روی سر حدود چهارصد فرد مختلف دیدم.امیدوارم بهترین استفاده رو بکنید.شیوانا تموم شد کاربریشم بسته شد.دیگه کسی به این نام صدام نکنه لطفا. اینم به تجربیات قبلم تو این چند ماه اضافه شد که بعضیها ممکنه دیرتر جواب بگیرن یا بدون ریزش شروع کنن و بعد از زدن محلول تازه ریزش بگیرن(موهایی که بعدا قرار بوده بریزه میریزه نه موی سالم) اگرم محلول زدید در هیچ حالتی یهو ول نکنید.ممکنه موهاتون بریزه.اگرم میخواید محلول رو بزنید اول تاپیک محلول برای کم پشتی مو رو خوووووب بخونید.چون خیلیا در اثر بدفهمی مدتی اشتباه مصرف کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
وای عزیزم إن شاءالله که به سلامتی نی نی هامونو بغل بگیریم.    

ان شاالله عزیزم

خدابهمون سالم بدتشون

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی وما رستگار! ...  .میشه واسه سالم دنیااومدن پسرم دعاکنید؟ 
جریان چیه ؟ اگه مسابقه ای واسه داستان زندگی گذاشتن بگین ماهم داستانامون رو بروز رسانی کنیم😆

نه عزیز توضیح دادم چون قشنگ بود و پربازدید نشده بود من گفتم بذارم بقیه هم برن ببینن وگرنه نه مال خودم هست نه من ایشونو میشناسم

2738
من خوندم ولی راستش باور نکردم    

به نظر من که چیز غیر واقعی و غیر قابل باوری درش نبود واسه همین به دل من نشست و تبلیغشو کردم اینجا داستان عجیب و غریب زیاد خودنم اما این متفاوت بود برام.

به نظر من که چیز غیر واقعی و غیر قابل باوری درش نبود واسه همین به دل من نشست و تبلیغشو کردم اینجا دا ...

چرا اتفاقا برای من خیلی غیر قابل باور بود. دقیقا عین این رمانای ایرانی بود

هر چی آدم تحصیل کرده و مایه داره دور اینا جمع شدن ینی؟  همه هم سریع شغل خوب و دولتی و آن چنانی پیدا کردن؟   همه عروساشون معلم از آب درآمدن؟  

چی بگم والا. خدا عالمه. من که باور نکردم. شایدم درست باشه   

چرا اتفاقا برای من خیلی غیر قابل باور بود. دقیقا عین این رمانای ایرانی بود هر چی آدم تحصیل کرده و م ...

به هر حال خانواده های تلاشگر و موفق اینچنینی زیادن 

من داستانشو خوندم.

نجابتش خیلی منو تحت تاثیر قرار داد

منم داستان یکی رو براش تاپیک زدم اگر نخوندی بخونش اونم جالبه.تو تاپیکام هست

تووووووووووجّه توووووووووووجّه                     من کاربریمو لغو میکنم زیییییییییییرا باهاش از تجربیاتم در مورد حکیم  گفتم که واقعا بهش مدیونم، بیماریهای لاعلاجی از من و اطرافیانم خوب کرده و درمانهایی درحد معجزه ازش دیدم بنابراین حاضر نیستم کسی بیاد غیبت اونو به من بکنه و اگرم دفاع کنم بگه تو پول میگیری.آیدی شیوانارو بستم چون هر حرفی نیاز بود گفتم و شونزده ساعت وقت گذاشتم براتون تاپیک جمع بندی زدم.اگرم سوالی دارید از بقیه دوستان توی تاپیک بپرسید همه دوستان پروفسورای محلول دارن.من حقیقتا پنج ماهه شبانه روز پاسخ دادم و دِین خودمو ادا کردم.چیزی ناگفته نمونده. در کنارتون هستم ولی یه دوست معمولی.نه کسی که محلول رو معرفی کرده.جواب سوالاتون رو از توی تاپیک محلول برای کم پشتی مو پیدا کنید.من هشتصد ص خوندم تا این محلول رو پیدا کردم از یک تاپیک خاموش برای شما دو ص تمام تجربیاتم رو جمع آوری کردم از سه سال نتایجی که روی سر حدود چهارصد فرد مختلف دیدم.امیدوارم بهترین استفاده رو بکنید.شیوانا تموم شد کاربریشم بسته شد.دیگه کسی به این نام صدام نکنه لطفا. اینم به تجربیات قبلم تو این چند ماه اضافه شد که بعضیها ممکنه دیرتر جواب بگیرن یا بدون ریزش شروع کنن و بعد از زدن محلول تازه ریزش بگیرن(موهایی که بعدا قرار بوده بریزه میریزه نه موی سالم) اگرم محلول زدید در هیچ حالتی یهو ول نکنید.ممکنه موهاتون بریزه.اگرم میخواید محلول رو بزنید اول تاپیک محلول برای کم پشتی مو رو خوووووب بخونید.چون خیلیا در اثر بدفهمی مدتی اشتباه مصرف کردن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1449795/داستان-زندگی-فرناز