2737
2734
عنوان

چت کردن شوهر

6045 بازدید | 21 پست
سلام نظرتون در مورد چت کردن اقایون چیه؟ منظورم شوهر هست به نظرتون درست هست که مرد متاهل اوقات فراغتش رو با چت کردن بگذرونه؟ من دو تا بچه دارم شوهرم هم 40 سالش هست همش سرش تو لپ تاپش هست و داره تایپ میکنه هر وقت بهش میگم داری چکار میکنی جواب نمیده یا نزدیکش که میشم زود پنجرههاشو میبنده البته با نفر خاصی چت نمیکنه چون تو اد لیستش اسمی ندیدم هر دفعه این موضوع رو پیش میکشم عصبانی میشه و میگه به تو مربوط نیست که من چکار میکنم من 40 سالمه هیچکس حق نداره به من بگه چکار کن چکار نکن ظهر هم بهش گفتم این موضوع رو عصبانی شده قهر کرده بهم گفته با هام حرف نزن چه پر رو هستن این مردا به جای این که من ناراحت شم اون دست پیش گرفته بهم بگید چه رفتاری داشته باشم ممنون
نه نباید چت کنه...واقعا چیز درستی نیست اما اگه تازه به لپتاپو کامپیوتر رسیده یه چیز طبیعیه بعد یه مدت از سرش میفته...
........نذار فیس بوک بزنه فقط.......
چای داغی که دلم بود به دستت دادم...
آنقدر سرد شدم از دهنت افتادم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیلی کار اشتباهی میکنه به هیچ عنوان کوتاه نیا یه برخورد جدی باهاش داشته باش و به صراحت بگو نمیخوام چت کنی اگه گوش نکرد و ادامه داد جدی تر باش باهاش حرف نزن و نشون بده که از دستش عصبانی هستی بذار متوجه بشه صبور باش اونقد سخت بگیر تا بفهمه
خوشبختی راه است نه مقصد ....
2728
من دختر مجردم خودم یه مشت دختر لق عکس اتلیه ای میزارن با هزاااااااااار فتوشافتو کوفت تن تنم به مردا درخواست دوستی میدن...مردم مرده دیگه نمیفهمه که اونا همش فتو شاپو فیکه...دیدم چن نفر چه بلایی سرشون اومده
چای داغی که دلم بود به دستت دادم...
آنقدر سرد شدم از دهنت افتادم
2740
انقد ر گریه کردم که دیگه اشکی ندارم کاش فقط همین بود اهههههههههههههه دلم پره همش میخوام داد بزنم کاش اقایون میومدن نظر میدادن با این مردا چه باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2706