2733
2734
عنوان

بهتون احتیاج دارم

104 بازدید | 8 پست

سلام خانوما بهتون احتیاج دارم به دعاتون به کمکتون به راهنماییتون

دلم گرفته چند وقته تو اقدامم ولی نشده دکترم دکتر خوبیه عمم هم هست هر ماهم میگه مشکل خاصی نیست ولی نشده این ماه کلللللی امید داشتم و واسه آزمایش آخر هفته داشتم برنامه ریزی میکردم که ناغافل سه روز جلوتر امروز دم اذان پریود شدم از غروب دارم گریه میکنم چیکار کنم نتیجه بگیرم چی بخورم توروخدا هر کی هر چی بلده بگه بهم به خدا اول برا بقیه دعا کردم بعد برا خودم کاش خدا لیاقت مادری بده بهمم ای خداااااا 

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم اروم باش با استرس خودت رو اذيت مي كني و امكانش رو پايين مياري

اولا كه اقدام كردي بس صبور باش و سعي كن حالت انتظار رو از خودت دور كني تا اذيت نشي

من خواهرم پرستار بوده، ميگفت يه راهكارهاي هيلي ساده اي هست كه معمولا به هر بيماري كه اين مشكلو داشته مي گفتن چند وقت بعد باردار نيشد، به دوست منم گفت اونم باردار شد

اگر خودت و همسرت چك شدين و مشكلين ندارين

پس اين چند مورد رو رعايت كن، بعد از اقدام چند دقيقه پاتو توي شكمت جمع كن يا اينكه دمر بخواب

شايد شما هودت هم بدوني اين مورد رو 

2731

من این ماه بعد رابطه پاهامو بالا نگه میداشتم فقط

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌

عزیزم استرس و اضطراب خودش مانع بارداری هست.بی خیالش باش.منم سر دختر اولم اقدام کردیم نشد تا هفت ماه.من خیلی میترسیدم و اضطراب داشتم.همون موقع محرم بود نذر کردم تا اخر بارداریم زیارت عاشورا را بخونم.باردار شدم.البته نذرمو بعدش تا دوسالگی دخترم ادامه دادم.برو به فضای باز اگه میتونی و خالصانه بخون و بخواه.انشالا میشه.

2740

حورا جون در طول ماه خیلی استرس ندارم بیشتر انید دارم ولی وقتی پریود میشم دنیام خراب میشه امشب که خیلی دلم شکست منم نذر کردم ۴۰ شب زیارت عاشورا بخونم.....توروخدا دعام کن همش میترسم خیلی دیر بشم یا خدای نکرده نشم