2733
2739
عنوان

بختک( فلج خواب ) در دوران بارداری

3963 بازدید | 17 پست
خانمها آیا شما هم به طور مکرر طی دوران بارداری دچار این مشکل می شدید ؟ به خصوص توی سه ماهه سوم
راه حلی براش دارید ؟ می دونم که چیز خطرناکی نیست ولی تقریباً هرشب دچارش شدن دیگه خیلی آزار دهنده شده
بیشتر توضیح میدی؟
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
تلماه جان اینجا می تونی در موردش بخونی :
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%AE%D8%AA%DA%A9

از خواب می پری ولی بدنت رو نمی تونی برای چند ثانیه تکون بدی و حرف بزنی ... مغزت بیدا شده ولی جسمت نه
بله تا حالا بهم دست داده و خیلی بده ماهرخ جون
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
2740
ماهرخ جون سعی کن طاق باز نخوابی هم دوران بارداری هم قبل و هم بعدش باهام بوده اما خوب سریع به خودم میام
آدیسا جون ممنون از راهنماییت ... ولی توی اون لحظه از ترس توی رگهام حرارت میدوئه ... بعدش که بیدار میشم آنچنان نی نی به تلاطم میفته که بیشتر نگران اثری هستم که روی بچه میذاره
تلماه جون سعی می کنم ... از بالش بارداری هم استفاده می کنم و اصولاً به پهلو می خوابم ولی حق با توئه الان که فکر می کنم می بینم هر وقت این حالت پیش اومده و به خودم اومدم دیدم که طاقباز هستم ... ولی خب توی خواب تغییر پوزیشن میدم ... کاریش نمیشه کرد
2706