2733
2739
عنوان

دادگاه و قاضی بی وجدان

3675 بازدید | 36 پست

سلام خانوما،نزدیک دوساله درگیر دادگاه و یه پرونده ایم.کلی شاهد و مدرک و عکس بردیم.

قاضی اولی که رو پرونده بود خیلی خوب بود و از اون شعبه رفت و یه قاضی دیگه اومد .

این قاضی شدیدا اهل پول و پارتی.

انسانیت مرده انگار.وجدان کاری ندارن.

خدا نکنه کسی پاش به دادگاه باز بشه.خیل بده خیلی....

خدا نبخشه این قاضی رو....

شهر ما شهر هرت ......

بچه ها دعا کنید مشکلمون حل بشه.

دارو ندارمون رفت ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی پای هیشکی به دادگاه و بیمارستان باز نشه انشالله مشکل شماهم حل بشه همچنین دادگاه ما هم زودتر تموم بشه و به خیر بگزره یعنی وقتی وکیلمون زنگ میزنه جون و تن هممون به لرزه میفته که چی مسخواد بگه از بس به قول شما قاضیا پولکی و بی انصاف شدن 

انشالله مشکلتون حل بشه.ماهم یه زمونی درگیر دادگاه بودیم هیچی درست نشد چون پول نداشتیم رسیدگی نکردن م ...

میدونی چیه بحث سرمایمون،دارو ندارمون،نمیشه بیخیال شد

2738

اصلا بدون وکیل نمیشه ماهم کلی مدرک و سند داریم وکیلم داریم ولی هیچی به هیچی وکیل اونا هر روز یه ماده میذاره رو میز قاضی تا زه اونا یه برگه سفید امضا هم دارن که از ما جعل امضا کردن ولی هنوز هیچی مشخص نشده دلم میخواد سر این دادیار رو بگیرم بکوبم به میزش که اینجور داره با زندگی ما بازی میکنه

میشه دقیقتر بگی مشکل چی بوده؟وقتی حرفتون حق و قانونی باشه میگه میشه قبول نکنن.

آخه ما هم از یکی طلب داریم باید با شکایت پس بگیریم.ترسیدم اینجوری گفتید.

بسم الله الرحمن الرحیم.و ان یکادالذین کفروا لیزلقونک بابصارهم لماسمعواالذکر و یقولون انه لمجنون و ما هو الا ذکر للعالمین.

خیلی بده.منم یه مدت شده بود کارم گریه و زاری.

بچه ها اون شخصی که اگه قاضی ها تخلف کنن (نمیدونم اسمش چیه ) براشون مجازات در نظر میگیره .اونم تو شهر ما تازگی گرفتنش بخاطر اینکه از چندین نفر باج گرفته .وقتی اون بالا بالایی اینجوریه دیگه از بقیه چه انتظاری هست

الهی پای هیشکی به دادگاه و بیمارستان باز نشه انشالله مشکل شماهم حل بشه همچنین دادگاه ما هم زودتر تمو ...

وای خدای من

شما تعریف می کنید من تنم میلرزه

واقعا درکتون می کنم

اگه تموم کاربرای نی نی سایت جمع شن جلوم وایسن بازم میگم از تنها شغلی که تو دنیا متنفرم قاضیه

هر وقت هر جا هر کی پاش به دادگاه بازشده ناله و شیونشو از قاضیای پرونده دیدم

همیشه به همسرم میگم اگه قاضی بودی چشممو رو همه خوبیات میبستم چون آه خیلیا تو زندگیشونه

قاضی عادل منصف جز به تعداد انگشتای دست نداریم بخدا

2706