2733
2739
من نوزده آبان میکرو شدم روز چهاردهم انتقال آزمایش دادم منفی شد باید روز یکشنبه پری میشدم که نشدم الان سه روز هم گذشته امروز بی بی تست امتحان کردم منفی شد دارم گیج میشم من پریودم خیلی خیلی مرتبم کسی میدونه چی کار کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باردار نشدی اما ناراحت نباش انشا الله دفعه بعد چند تا جنین گذاشتن؟کجا رفتی؟ من ابن سینا میکرو کردم 5 تا جنین برام گذاشتن 2 تاش گرفت روز 15 آزمایش دادم بتا 200 بود 2 روز بعد هم آزمایش دادم بتا 480 بود...
نیازی نیست اطرافمون پر از آدم باشه ... همون چند نفری که اطرافمون هستند، آدم باشند کافیه ...!!
2728
به خاطر شیاف هاست من 2 بار آی یو آی کردم اما باردار نشدم به خاطر دارو ها پریودم عقب افتاد
نیازی نیست اطرافمون پر از آدم باشه ... همون چند نفری که اطرافمون هستند، آدم باشند کافیه ...!!
یعنی چی مانا شاد که امپول نزدی ؟؟؟؟؟

من هم انتقال جنین فریزشده دارم و باید امپول سوپرفکت بزنم از روز بیست و یکم پریود تا 14 پریود بعدی پس چه داروهایی بهت داده دکتر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2740
سمانه جون تبریک میگمم الان دوقلو داری ؟بارداری؟؟

ماناشاد جون منم دوبار ای یو ای نا موفق داشتم و پریود هام بعد از قطع شیاف طولانی شد دو هفته بعدش پری شدم نگران نباش پریود میشیییییییییییییییی عزیزم ایشالا ماه بعد خانومی
Lilypie Pregnancy tickers
سمانه جون مبارک مبارک مبارک انشالا خدا برات نگه داره

samجونم مرسی از دلداریت تحمل میکنم وصبر تا ببینم چی میشه

شیوا جون من چهار روز بهم قبل از انتقال آمپول پروژسترون داد زیرجلدی و روزی سه تا قرص استرادیول ولی از سوپرفکت خبری نبود فقط دفعه اول از سوپرفکت استفاده کردم +آمپولهای باروری تخمک این دفعه بعد انتقال هم شیاف داد وقرصهای استرادیول هم ادامه دادم +آسپرین دیگه هیچی

راستی سمانه جون من هردودفعه دوتا جنین گذاشتم بار اول ده تا داشتم که خودم دوتا خواستم و هشت تا فریز کردم ودفعه دوم هم که خواستم 5تا بذارم جنین ها با اینکه کیفیت عالی داشتن به غیر دوتا بر نگشتن