2733
2734
عنوان

خانمایی که بچه دوم باردارن یا تجربه بارداری دوم دارن لطفا یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 8217 بازدید | 42 پست
کاشکی اینطورباشه

من نگرانم چون دخترم کولیک داشت خیلی بد بود بیچاره ام کرد تا شش ماهگی شیر میدوشیدم با سرنگ میدادم

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سر اولی تا ماه هشتم میرفتم سر کار الان دومی رو باردارم از ماه چهارم استراحت مطلق شدم و نتونستم برم سر کار. پریروز هم توی راه پله سر خوردم پام شیکست و الان توی گچه. چی بگم بازم شکر

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع). خدایا هزاران مرتبه شکرت. انشاالله همه به آرزوی قلبیشون برسن. آمین

2731
من نگرانم چون دخترم کولیک داشت خیلی بد بود بیچاره ام کرد تا شش ماهگی شیر میدوشیدم با سرنگ میدادم

کلا طبع بچه ها باهم‌فرق میکنه‌ایشالله این یکی اینطورنباشه

یا نور المستوحشین فی الظلم
سلام عزیزمـ منم بچه دوممه مثل تو هستم سر بچه اولی خیلی راحت بودم ولی الان وزنم زیاد شده خیلی بده ولی ...

نه لاغر هم نیستم بهشم گفتم چاق میکنه نمی خوام گفت نه ایرانیش رو مینویسم بخور که بازم چاق کرد

الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.
نه برای من برعکس اولی دختر بود این گفتن پسره

کاش برامنم پسرباشه.امروزبچه دوستم ک ی پسرداره و تاالان سه بارسونوگفته بودن دومی دختره توانومالی فهمیدپسره کلی خوشحال شد😍

علی و عسل زیبای مامان♥
کاش برامنم پسرباشه.امروزبچه دوستم ک ی پسرداره و تاالان سه بارسونوگفته بودن دومی دختره توانومالی فهمی ...

إن شاءالله که اول سالم باشه بعدم پسر باشه عزیزم 

الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.

فامیل ما تا موقع زایمان فکر میکرد بچه اش پسره

بعد بدنیا آمد فهمید پسره بچه را قبول نمیکرد میگفت بچه من دختره

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
کاش برامنم پسرباشه.امروزبچه دوستم ک ی پسرداره و تاالان سه بارسونوگفته بودن دومی دختره توانومالی فهمی ...

الان بری سونو مشخصه..منم خیلی دلم دختر میخاست ولی خدا بهم یه پسر دیگه داد

زندگی زیباست ای زیباپسند